Wydarzenia Tableau | Wydarzenia Alteryx

Wydarzenia Business Intelligence, Data Science

Poniżej lista wydarzeń i eventów, w które będziemy się angażować i na które serdecznie zapraszamy. Aby się zarejestrować, prosimy o wypełnienie formualrza dostępnego po kliknięciu w link odpowiedni dla wybranego eventu.

  • 18 kwietnia 2018 – Warszawa – Śniadanie z Alteryx i Data Science połączone z praktycznym warsztatem:  Oczyszczanie, łączenie, uzupełnianie i procesowanie danych to zadania, które zajmują Twój czas? Nowe źródła danych mnożą się ciągle i nie pasują do hurtowni? Data science przyciąga Twoją uwagę? Chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z analiz predykcyjnych takich jak regresja, drzewa decyzyjne czy forecasting? Zjedz z nami pyszne śniadanie i poznaj Alteryx nowoczesne narzędzie, które pomoże Ci sprawniej i efektywniej pracować z danymi. Więcej szczegółów i rejestracja >>

Ruszamy w trasę po Polsce! Serdecznie zapraszamy na nasz cykl spotkań „Poranna kawa z analityką i Tableau”, podczas którego dowiesz się, jak zwiększyć rentowność Twojego biznesu dzięki sprawnej analizie danych i będzie miał okazję wziać udział w bezpłtanym warsztacie Tableau. W najbliższym czasie odwiedzimy:

Share This