O nas

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Specjalizujemy się w narzędziach tj. Tableau, Alteryx, R. Obecnie mamy ponad 300 zadowolonych klientów z różnych branż. Nasza wiedza może być zastosowana w branżach tj. FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość itp.


Wartości

 

Budując firmę, stworzyliśmy katalog wartości, którymi kierujemy się na co dzień:

Transparentność działań
Zależy nam na tym, aby wszystko to, co robimy, było przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Unikamy niedomówień. Współpraca z nami opiera się na zasadzie transparentności.
Pełen dostęp do informacji
Szukasz wiedzy odnośnie do szczegółów tego, co robimy? U nas informacja jest dostępna dla każdego po to, by dać Ci pewność, że dobrze wybrałeś decydując się na współpracę z nami.
Sprawna komunikacja
Szanujemy Twój czas i z wielką starannością dbamy o efektywną i sprawną komunikację.
Dostępność i otwartość
Zespół naszych profesjonalnych pracowników jest gotowy w każdej sytuacji udzielić rzetelnych odpowiedzi na napływające zapytania.
Kreatywność i rozwój
Kreatywność i rozwój są fundamentem działalności naszej firmy. Nieustannie poszukujemy najlepszych, unikatowych rozwiązań, koncentrując się na tych, które umożliwiają osiągnięcie maksymalnych korzyści.
Partnerstwo i zaufanie
Wierzymy w to, że tylko silne partnerskie relacje oparte na zaufaniu mają szansę przynieść obopólną korzyść. Satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem.
Poufność informacji
Wszelkie poufne informacje, które nam przekazujesz, są bezpieczne i objęte klauzulą poufności.
Stałe pogłębianie wiedzy
Wierzymy, że wiedza jest podstawą sukcesu w biznesie. Nieustannie podnosimy kompetencje naszego zespołu, by oferować najlepsze na rynku rozwiązania.