ASFX Squad

W Astrafox dbamy nie tylko o rozwój zawodowy naszych pracowników, ale również sportowy!

Posiadamy własną drużynę wioślarską i regularnie trenujemy w biurze, wzajemnie się motywujemy i bierzemy udział w challengach. Nasza mini siłownia w biurze sprawdziła się idealnie w czasie pandemii. Mieliśmy możliwość regularnego trenowania na profesjonalnym sprzęcie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Jak powstał #ASFX Squad?

W 2019, po zmianie biura, pojawiła się przestrzeń, w której mogliśmy zorganizować salkę do sportu dla pracowników. Centralne miejsce zajął wioślarz, który na początku był miłym przerywnikiem w pracy zamiast kawy. Szybko okazało się, że chętnych jest tak dużo że musieliśmy zrobić osobny kalendarz do zapisów. W drugiej połowie roku, wystartowaliśmy w Virtual Team Challenge 2019 już jako drużyna, robiąc w ciągu miesiąca prawie 1000km. Wiosła stały się tematem numer do rozmów w kuchni.

Challenge

Wiosłujemy na sprzęcie Concept2 i regularnie bierzemy udział w wyzwaniach organizowanych przez producenta jako #ASFX Squad. Challenge jeszcze bardziej motywują nas do aktywności fizycznej. Wyniki drużynowe publikowane są na stronie Concept2 i zależy nam bardzo, żeby znaleźć się na jak najwyższej pozycji w rankingu! Rywalizujemy między innymi zespołami, ale trochę też challengujemy się między sobą, kto z naszej drużyny przewiosłuje najwięcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy o współpracy

Skontaktuj się