Łańcuch dostaw

Łańcuch dostaw

Rozwiązanie dla wszystkich ogniw łańcucha dostaw

Jesteś dostawcą, odbiorcą, pośrednikiem, a może spełniasz kilka z tych ról jednocześnie? Wdrożenie Business Intelligence sprawdzi się w każdym scenariuszu. Zacznij w prosty i bezobsługowy sposób monitorować kluczowe wskaźniki, takie jak terminowość, rotacja, wykorzystanie limitów czy realizacja celów.

Nie musisz ograniczać się do jednego podejścia – być może interesują Cię zarówno wskaźniki finansowe, jak i ilościowe? A może chciałbyś prowadzić ciągłą analizę optymalizacyjną na potrzeby operacyjne? Wstrzymujesz się od segmentacji podmiotów metodą Pareto ze względu na czasochłonność takiej analizy? Rozwiązania tych i innych problemów znajdziesz w prostych, czytelnych oraz efektywnych kosztowo raportach, które pomożemy Ci zbudować na miarę Twoich potrzeb.

Korzystasz z wdrożonego systemu raportowania Business Intelligence?
Nie potrafisz znaleźć potrzebnej funkcjonalności? Wydaje Ci się, że Twojej wersji czegoś brakuje?

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, A MY WSKAŻEMY OBSZARY W KTÓRYCH MOŻEMY CIĘ WSPOMÓC.

Technologie Business Intelligence w łańcuchu dostaw zapewniają prostą drogę do celu 

O ile łatwiejsza byłaby praca z danymi logistycznymi, gdyby nie trzeba było na bieżąco tworzyć raportów? Uwierzysz, jeśli stwierdzimy, że takie rozwiązanie istnieje i jest w zasięgu Twojej ręki? Zarówno tych przekonanych, jak i niedowiarków zapraszamy do rozwinięcia ⬇

Automatyzacja i personalizowane raporty dla managerów – tak działają
środowiska BI naszych klientów

Wyobraź sobie system, w którym kierownicy na różnych szczeblach otrzymują automatyczne powiadomienia, gdy poziom magazynowanych zapasów zbliża się do progu granicznego. Co więcej, próg graniczny może oznaczać zupełnie inny poziom procentowy dla każdego działu (np. 75% lub 90%) i chcielibyśmy go zdefiniować dla każdego użytkownika. Pójdźmy o krok dalej i do warstwy wizualnej naszego raportu dodajmy interaktywność, która pozwoli na szybką, intuicyjną diagnozę wąskich gardeł w aktualnej strukturze logistycznej.

Wdrażając rozwiązanie z obszaru Business Intelligence możemy stworzyć dla Ciebie system raportowania z takimi funkcjonalnościami. Jeśli zajdzie potrzeba, będzie oparty o wiele źródeł danych. W ten sposób przekroczenie limitów magazynowych czy identyfikacja grupy odpadów o największym udziale przestaną być operacjami wymagającymi każdorazowo nakładu pracy.

5 najważniejszych korzyści z wdrożenia raportowania w środowisku Busineess Intelligence

Konsolidacja

Wszystkie źródła danych połączone w jednym obszarze (obsługa plików Excel, baz danych – w tym SQL, SAP oraz wielu innych środowisk).

Automatyzacja

Bezobsługowa aktualizacja raportów.

Subskrypcje i alerty

Równie bezobsługowe powiadomienia, zawsze w porę.

Transparentność

W prosty sposób podzielisz się raportami z zależnymi podmiotami.

Czas

Możesz zyskać go tyle, że ciężko będzie zapełnić pustkę w kalendarzu.

Business Intelligence – wszystko w jednym

W BI jesteśmy w stanie powiązać ze sobą wiele źródeł danych (np. z systemów ERP, SCM, WMS, oprogramowania SAP czy skoroszytów XLSX). Wykorzystując takie zasoby budujemy raporty w jednym, zunifikowanym środowisku. Następnie tworzymy automatyczne procesy związane z odświeżaniem raportów i rozsyłaniem powiadomień zainteresowanym. Proste? Bardzo proste.

Takie rozwiązanie chroni nas również przed typowymi błędami ludzkimi: czy to komunikacyjnymi – pracownik na urlopie, czy technicznymi – ręcznie wprowadzane formuły/wartości.

Czy zakres funkcjonalności Business Intelligence zamyka się w prostym przeniesieniu raportów do zintegrowanego środowiska? Absolutnie nie. Dodatkowe zalety tych rozwiązań to możliwość dalszego rozwoju, współpracy z innymi oraz dostosowania funkcjonalności do potrzeb poszczególnych grup użytkowników. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć również na rozszerzenie analizy o nowe, dotychczas niedostępne, wnioski.

Chcesz odkyć pełen potencjał raportów BI?

Zamów DARMOWĄ konsultację,

podczas której przeprowadzimy krótką analizę potrzeb i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.