Raporty dla IT

banery data science

Raportowanie w środowisku IT pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia awarii

Tak jak każdy udany event ma swojego cichego bohatera, tak za sukcesami sprawnie i płynnie działającej organizacji stoją zastępy informatyków, dbających o wydajność infrastruktury, która na co dzień zapewnia nam kontakt ze światem i dostęp do niezbędnych zasobów. Każdy, kto miał styczność z monitorowaniem pracy systemów, analizą logów czy podnoszeniem serwerów po krytycznych awariach wie, że to wymagająca praca, często zmuszająca do gotowości 24h na dobę.

 

Pracujesz z danymi sprzedażowymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy cię wspomóc.

Wiedza o kondycji systemów otwiera nowe możliwości optymalizacji i bezpiecznego planowania

Część przyczyn awarii jest możliwa do przewidzenia, poprzez stałe monitorowanie najważniejszych wskaźników, opisujących kondycję infrastruktury teleinformatycznej. Jednak przy dynamicznym wzroście skali tej infrastruktury, nawet najbardziej wyspecjalizowani konsultanci nie zawsze są w stanie zauważyć wszystkie zagrożenia.

Poznaj zastosowania, gotowe do wdrożenia w Twojej firmie

Sprawdź konkretne zastosowania, gdzie nasze wsparcie może przełożyć się na wymierne korzyści. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Tutaj znajdziesz wszystkie zastosowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się