Alteryx

Pobierz DEMO

Platforma Alteryx to narzędzie zarówno dla biznesu, jak i dla analityków czy działów IT. Dzięki prostocie użycia oraz wszechstronnemu zastosowaniu jednoczy zespoły i skraca do minimum czas od postawienia problemu do uzyskania rozwiązania.

Alteryx jest wykorzystywany przez wiele firm (np. Deloitte, Unilever czy Żabka) jako uniwersalny zestaw narzędzi do wszystkich prac związanych z danymi oraz z zaawansowaną analityką. Dzięki Alteryx integrują dane ustrukturyzowane oraz nieustrukturyzowane bez potrzeby kodowania i tworzą bibliotekę modeli danych. Analitycy pokochali Alteryx, ponieważ uniezależnił ich od specjalistów IT w procesie przygotowywania danych.

4 powody, dla których warto wybrać Alteryx:

10 razy szybsza realizacja projektów

Integracja, czyszczenie i przygotowanie danych oraz zaawansowana analityka (Python, R i analizy przestrzenne) istnieją razem na jednej platformie.

Koniec frustracji spowodowanej pracą z wieloma źródłami danych

Alteryx posiada ekstremalną łączność z DB, DWH, API, zastrzeżonymi formatami plików.

Rozwój w kierunku Data Science

Możliwość przejścia do zaawansowanej analityki (predykcje, analizy geograficzne, symulacje, drzewa decyzyjne) bez potrzeby kodowania.

Wiedza w firmie nie ginie

Wszystkie procesy stworzone w Alteryx są automatycznie dokumentowane, w firmie istnieje jedno scentralizowane źródło prawdy.

Webinarium dostępne na żądanie
Jak szybko łączyć dane z wielu źródeł? Wstęp do Alteryx.

Jako lider w dziedzinie automatyzacji procesów analitycznych (APA), Alteryx łączy wszystkie procesy związane z pracą z danymi w jednej kompleksowej platformie przyspieszającej transformację cyfrową. Alteryx APA Platform ™ dostarcza setki zautomatyzowanych procesów do przygotowywania i łączenia danych, do analiz diagnostycznych oraz predykcyjnych, autoML (zautomatyzowanego uczenia maszynowego) i niewymagającego umiejętności kodowania data science.

Alteryx to intuicyjna, samoobsługowa i nie wymagająca specjalistycznych umiejętności platforma analityczna. Została zaprojektowana tak, aby tworzenie procesów automatyzacji było w rękach wszystkich pracowników zajmujących się danymi. Pozwala ona zautomatyzować procesy analityczne i data science. Umożliwia zarządzanie złożonymi procesami biznesowymi opartymi na danych i dostarcza wszystkie niezbędne informacje do prowadzenia biznesu niezależnie od branży. Tysiące organizacji na całym świecie korzysta z Alteryx, aby mieć szybki dostęp do danych. Więcej informacji znajdziesz na: www.alteryx.com/apa.

banery data science

Alteryx w pigułce:

Przygotowanie danych

Zestawiaj dane z wielu źródeł i formatów nawet sto razy szybciej niż dotychczas. Skorzystaj z metody drag&drop, resztę Alteryx zrobi za Ciebie. Łącz informacje z dowolnych źródeł, np. transakcje SQL z danymi geo, i dowolnie je przetwarzaj zaledwie w kilka sekund. Twórz dowolny proces na danych i automatyzuj jego wykonanie, eksportuj dane do Tableau czy do dowolnej bazy danych.

Analiza predykcyjna

Dotychczasowe narzędzia prognozowania są skomplikowane i wymagają dużej ilości pracy? Dzięki Alteryx analiza predykcyjna jest łatwa do opanowania i usprawnia pracę. Przejrzyj dane, porównaj działanie kilku modeli predykcyjnych, wybierz ten najlepszy i zastosuj. Wszystko dostępne z pudełka, bez programowania.

Analiza przestrzenna

Dzięki Alteryx analiza przestrzenna przestaje być domeną wąskiej grupy ekspertów. Teraz każdy może mieć dostęp do danych i dowolnie zestawiać informacje, tworzyć mapy oraz prezentować wyniki. Dodatkowe pakiety danych TomTom pozwalają geokodować adresy, wyliczać odległość po drogach i uwzględniać historyczny ruch przy obliczaniu czasu dojazdu.

Raportowanie

Tworzenie niestandardowych raportów i aktualizacja danych na żądanie są dziś niewiarygodnie proste. Alteryx skraca czas przygotowania raportów i aktualizowania ich, integrując te procesy. Z łatwością przygotujesz prezentację w dowolnym formacie: .xls, .ESRI Shapefile, .XML, .pdf czy jako pliki Tableau.

Alteryx jest zestawem narzędzi umożliwiających:

  • Przygotowanie danych w ujęciu procesowym.
  • Tworzenie modeli analityczno-statystycznych.
  • Automatyzację stworzonych procesów na danych.
  • Zarządzanie katalogiem źródeł danych.
  • Utrzymywanie repozytorium modeli, które mogą być współdzielone.
  • Wdrażanie/uruchamianie modeli w środowisku produkcyjnym z użyciem interfejsów do aplikacji zewnętrznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się