Raportowanie w relacji kierownik-zarząd

Jak dobrze raportować w relacji kierownik-zarząd?

Jesteś managerem obsługującym na bieżąco zestaw raportów? Lubisz pojawiać się na spotkaniach sprawozdawczych dobrze przygotowany? A może poszukujesz narzędzia, które odciąży Cię z części dotychczasowych zadań? Pora zaprzyjaźnić się ze środowiskiem Business Intelligence!

Pracujesz z danymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy Cię wspomóc.

Automatyzacja czy biurokracja?

Z doświadczenia wiemy, jak trudno jest zarządzać złożonymi zasobami danych biznesowych. Wkraczając do świata Business Intelligence umożliwimy Ci zautomatyzowanie wielu dotychczasowych operacji. Co więcej, po części dzięki nam, możliwe będzie wyrzucenie z osobistego słownika pojęcia biurokracji. Potrzebujesz więcej? Jeśli tak, drogą eliminacji możemy się również wspólnie pozbyć ryzyka występowania błędów ludzkich.

Od dziś tabele przestawne możesz głównie oglądać, a nie modyfikować. Przestaniesz mechanicznie przeklejać dane – zaparz sobie coś dobrego, kiedy Twoje oprogramowanie samoistnie odświeża raporty. Otrzymaj powiadomienie, gdy ważna dla Ciebie wartość zbliży się do krytycznego pułapu, nawet gdy nie ma Cię przy komputerze.

Rozwiązanie skrojone na miarę dla managerów i kierowników

Zarządzasz grupą osób, od których uzyskujesz raporty? Chcesz w czytelny i przyjazny dla oka sposób przedstawiać najważniejsze wskaźniki, np. podczas spotkań z zarządem? Business Intelligence (BI) to rozwiązanie pod tym względem doskonałe – zautomatyzujesz i zunifikujesz środowisko raportowe wedle własnych potrzeb. Uzyskasz dostęp do szerokiej gamy wizualizacji, które możesz ujednolicić, zgodnie ze standardami organizacji.

Ostrzegamy, że wdrożenie BI może zmienić Twoje codzienne nawyki – zmniejszy się liczba powtarzalnie wykonywanych zadań i operacji na danych, które mógłbyś wyrecytować obudzony w środku nocy. Zamiast oglądać to samo, będziesz mógł przejść o krok dalej i efektywnie analizować trendy (np. sezonowość), reagować na niespodziewane fluktuacje czy obserwować swoje wyniki na tle rynku (benchmarking).

Zyskaj szereg strategicznych usprawnień i czas, na realizację swoich pomysłów

Konsolidacja

Wszystkie źródła danych połączone w jednym obszarze (obsługa plików Excel, baz danych – w tym SQL, systemu SAP oraz wielu innych środowisk).

Automatyzacja

Bezobsługowa aktualizacja raportów.

Subskrypcje i alerty

Równie bezobsługowe powiadomienia z kluczowymi wskaźnikami lub raportami.

Nowa rola

Od teraz będziesz mógł nadzorować i kontrolować przepływ raportów, bez konieczności ich modyfikacji.

Czas

Być może po raz pierwszy od długiego czasu zajrzysz do swojego backlogu, w którym zapisujesz doskonałe pomysły, których realizacja, zawsze schodziła na drugi plan.

Kontekst biznesowy

Dashboard przeznaczony dla zarządu, ułatwia kierownikom przedstawienie wartości kluczowych wskaźników (KPI), w sposób atrakcyjny pod kątem treści i estetyki. Wyodrębniając wyłącznie potrzebne informacje oraz ustawiając automatyczne powiadomienia dla osób zainteresowanych, oszczędzamy nie tylko czas pracy, ale też minimalizujemy czas potrzebny na reakcję. Zarząd otrzymując aktualne informacje, będzie w stanie natychmiastowo podejmować właściwe działania.

Takie rozwiązanie chroni nas również przed typowymi błędami ludzkimi, komunikacyjnymi i technicznymi (np. pracownik na urlopie, ręcznie wprowadzane formuły/wartości itd.).

Zyskaj pewność i prostotę dzięki Business Intelligence.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się