Google Looker Studio

banery data science

Google Looker Studio (dawniej Data Studio) to samoobsługowa, darmowa, kompletna platforma Business Intelligence. Zawiera szereg gotowych i intuicyjnych rozwiązań, które pomogą zamienić Twoje dane w wartościowe raporty wspierające podejmowanie decyzji biznesowych.

 

Looker Studio nie ma tak szeroko rozbudowanych możliwości wizualizacji danych jak wiodące rozwiązania w obszarze BI, takie jak Tableau, Qlik czy Power BI. Mimo to, niejednokrotnie zaskakuje swoją wszechstronnością i nie przestaje dostarczać argumentów za tym, żeby wypróbować je w mniejszych projektach lub takich, w których może pokazać swoją siłę na tle trzech wiodących platform.

Rozpocznij swoją podróż z Google Looker Studio – kliknij, by skontaktować się z nami!

W ramach naszych usług oferujemy:

  • Podłączanie danych.
  • Tworzenie zaawansowanych raportów.
  • Szkolenia na różnych poziomach zaawansowania dla każdej grupy odbiorców.
  • Wynajem doświadczonych specjalistów.
  • Konsultacje wdrożeniowe, powdrożeniowe i deweloperskie dla twórców raportów.

Kluczowe funkcje:

  • Łatwy w użyciu interfejs przeglądarkowy – Looker Studio jest zaprojektowane w taki sposób, aby interfejs użytkownika był prosty i intuicyjny. Budowa raportów opiera się o pracę metodą „przeciągnij i upuść”. Projektowaniu dashboardu sprzyja przyciąganie kolejnych komponentów do tych, które się już na nim znajdują oraz do linii siatki. Każda wizualizacja może być personalizowana w szerokim zakresie, dzięki czemu Twoje raporty nabiorą indywidualnego, merytorycznego charakteru.
  • Szablony raportów – stale rosnąca galeria szablonów raportów pozwala na znaczne przyspieszenie pracy w obrębie wybranych źródeł danych. Jeśli chcesz zobaczyć na przykład wyniki Twojego kanału YouTube w o wiele szerszej perspektywie niż to oferuje Studio twórców – wybierz szablon, zaloguj się na swoje konto i po kilku chwilach ciesz się gotowym do dostosowania do Twoich potrzeb raportem.
  • Podłączanie do danych – do zbudowania raportów potrzebujesz danych, a w łatwym ich pozyskiwaniu pomogą Ci predefiniowane konektory. Personalizowane dla źródeł z których korzystasz, wymagają minimum ingerencji z Twojej strony, bez zagłębiania się w pisanie skryptów.
  • Looker Studio API – interfejs programistyczny pozwala organizacjom korzystającym z Google Workspace lub Cloud Identity na automatyzację zarządzania i migrację zasobów Looker Studio.
  • Osadzanie gotowych raportów – osadzanie pozwoli Ci zamieścić Twój raport w dowolnej stronie www lub stronie intranetowej, ułatwiając komunikację z Twoimi odbiorcami oraz dialog w obrębie podejmowania decyzji popartych analizą danych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się