Raport kluczowych wskaźników

Raport kluczowych wskaźników

Ustrukturyzuj kluczowe wskaźniki

KPI? OKR? A może używasz innych akronimów do oznaczenia kluczowych wskaźników? Niezależnie od tego, czy dotyczą one efektywności, wyników, prognoz, czy jeszcze innego obszaru, narzędzia Business Intelligence pozwolą Ci ubrać je w nowe szaty. Stwórzmy wspólnie raport, który będzie czytelny, interaktywny i bezobsługowy jednocześnie.

Natychmiastowe korzyści po wdrożeniu środowiska Business Intelligence

Centralizacja – stwórz ujednolicone środowisko raportowe z kluczowymi wskaźnikami.

Interaktywność – w prosty sposób zidentyfikuj przyczyny zmian.

Automatyzacja – bezobsługowa aktualizacja wartości.

Subskrypcje i alerty – automatyczne notyfikacje w momencie osiągnięcia krytycznych wartości.

Czas – mniej powtarzalnych zadań, więcej rozwoju.

Centralizacja – stwórz ujednolicone środowisko raportowe z kluczowymi wskaźnikami.

Interaktywność – w prosty sposób zidentyfikuj przyczyny zmian.

Automatyzacja – bezobsługowa aktualizacja wartości.

Subskrypcje i alerty – automatyczne notyfikacje w momencie osiągnięcia krytycznych wartości.

Czas – mniej powtarzalnych zadań, więcej rozwoju.

Każdy może (i powinien!) mierzyć

Każda organizacja ma inne podejście do wykorzystania wskaźników. Czasem zaczynamy od najbardziej ogólnych, innym razem wręcz przeciwnie – kluczowe mogą okazać się te najbardziej szczegółowe. Ważna jest ich prawidłowa identyfikacja oraz jasność co do metod obliczania już na wczesnym etapie wdrożenia. Nie chcemy przecież przesadzić ani z ilością takich mierników wytyczających strategię działania, ani z ich poziomem skomplikowania, prawda?

Po zdefiniowaniu kluczowych wskaźników, warto również przeanalizować okoliczne zagadnienia, takie jak objęty nimi horyzont czasowy czy ich wpływ na podejmowane decyzje. W końcu inaczej zachowamy się w obliczu przekroczenia stopnia rotacji pracowników o 5% niż gdy przypisany naszemu działowi budżet przewyższy normę o taką samą wartość procentową. Ciężko jednak zaprzeczyć temu, że w każdym przypadku istotny będzie czas reakcji.

W środowisku Business Intelligence (BI) wspólnie stworzymy czytelne wskaźniki, odzwierciedlające aktualne dane. Zrezygnuj z ryzyka, którym obarczone jest ręczne przygotowywanie raportów przez kolegów z pracy, daj się w tym wyręczyć.

Korzystasz z wdrożonego systemu raportowania Business Intelligence?
Nie potrafisz znaleźć potrzebnej funkcjonalności? Wydaje Ci się, że Twojej wersji czegoś brakuje?

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, A MY WSKAŻEMY OBSZARY W KTÓRYCH MOŻEMY CIĘ WSPOMÓC.

Business Intelligence = 99% innowacji

Jeśli już korzystasz z raportów kluczowych wskaźników i/lub posiadasz środowisko BI w swojej organizacji, to wciąż istnieją obszary, w których możemy Ci pomóc. Poza wdrożeniami, proponujemy również audyty środowisk BI, umowy serwisowe (SLA) oraz inne szyte na miarę usługi dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

Zatem jeśli już masz na pokładzie Tableau, Power BI, Qlik lub inne technologie, w którym czujesz, że brakuje responsywności, automatyzacji, przejrzystości czy szybkości działania, to koniecznie się z nami skontaktuj! Rozwiązanie może być bliżej niż myślisz! Oczywiście – na co dzień stawiamy czoła kompleksowym problemom środowisk analitycznych ale każdy z naszych konsultantów mógłby bez końca wymieniać sytuacje, w których kilka szybkich porad rozwiązywało problem, będący zmorą ich rozmówców na przestrzeni miesięcy.

Nie czekaj! Zadzwoń – zrób krok w kierunku rozwoju. Poprowadzimy Cię ku optymalnym rozwiązaniom.

Zamów DARMOWĄ konsultację,

podczas której przeprowadzimy krótką analizę potrzeb i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.