Koszty pracy

Koszty pracy

Zdobądź pełną kontrolę nad kosztami pracy w Twojej firmie, pozostań niezależny 

Poznaj rzeczywiste koszty pracy ponoszone przez Twoją firmę. Łatwo zauważysz, które kategorie generują największe wydatki, w dowolnym okresie, za który posiadasz dane. Pomożemy Ci zaobserwować trendy pojawiające się w kosztach i porównać je z zyskami firmy. Wykorzystując nowo zdobytą wiedzę, będziesz mógł poczynić znaczne oszczędności oraz na bieżąco lokować zasoby w optymalny sposób. 

Bazując na eksperckiej wiedzy i sprawdzonych narzędziach Business Intelligence, pomożemy Ci zbudować raporty, dzięki którym dogłębnie zbadasz każdą dziedzinę kosztów. W zbiorczej części raportu złożą się one na całkowity obraz tego, jaką cenę ponosi Twoja organizacja w związku z wykonywaną na jej rzecz pracą. Naszym nadrzędnym celem jest to, żeby pomagać organizacjom usamodzielnić się w pracy z danymi. Dlatego poza tym, że dostarczymy rozwiązania i technologie, nauczymy Twój zespół jak się w ich obrębie poruszać, tak, żebyście pozostali niezależni.

Korzystasz z wdrożonego systemu raportowania Business Intelligence?
Nie potrafisz znaleźć potrzebnej funkcjonalności? Wydaje Ci się, że Twojej wersji czegoś brakuje?

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, A MY WSKAŻEMY OBSZARY W KTÓRYCH MOŻEMY CIĘ WSPOMÓC.

Raporty idealne dla każdego właściciela, kierownika lub osoby odpowiedzialnej za finanse firmy 

Dadzą informacje o rozkładzie bieżących kosztów pracy. Pozwolą w sposób ciągły kontrolować, jaka część wydatków jest przekazywana na jakie działania (np. wypłaty pracowników, zakupy, inwestycje). Na tej podstawie łatwo zaobserwujesz, które działania wymagają większej uwagi. Raporty pozwolą również na lepszą organizację finansów firmy, zmniejszenie kosztów i ocenę rentowności projektów dzięki wizualnym analizom dystrybucji kosztów wspólnych i innym zabiegom, które z naszą pomocą znajdą się w zasięgu Twojej ręki.

4 najważniejsze korzyści, dla których warto wdrożyć ciągłe raportowanie kosztów pracy 

i
Wiedza

otrzymujesz przejrzysty obraz bieżących kosztów firmy, na co przeznaczana jest największa część wydatków, na co najmniejsza

e
Porównanie

po zestawieniu danych kosztowych z zyskami firmy, możesz wyciągnąć wnioski, które wydatki są najbardziej opłacalne

Optymalizacja

z pomocą naszych rozwiązań będziesz na bieżąco z informacją, które wydatki w Twojej firmie wymagają większej uwagi. Raporty służą m.in. do tego, żebyś możliwie szybko dowiadywał się o takich sytuacjach, a nie z opóźnieniem, o ich niekorzystnych skutkach. 

Oszczędność

optymalizacja kosztów równa się z oszczędnością i większymi zyskami. Nasze rozwiązania raportowe pozwolą ci zdobyć wiedzę potrzebną do oszczędzenia w obrębie kosztów Twojej firmy

Optymalizacja kosztów pracy motorem rozwoju organizacji 

Raporty dotyczące kosztów pracy, pozwalają w bardzo przejrzysty sposób spojrzeć na wydatki i tak je optymalizować, żeby skutecznie przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Dają możliwość pokazania rozkładu kosztów pracy zarówno w czasie jak i per kategoria, jednocześnie porównując je do innych danych (np. dotyczących zysku, by móc zobaczyć, które działania są opłacalne). Dashboardy (bo tak określamy raporty przygotowane w formie graficznej wizualizacji danych), nie muszą się skupiać wyłącznie na kosztach pracy. Mogą być używane do wszelkich rodzaju analiz w dziale finansów i są idealnym narzędziem pomocniczym dla osób pracujących z takimi danymi – sprawdź nasze propozycje dla obszaru finansowego.

Z pomocą naszych rozwiązań będziesz mógł analizować swoje dane w sposób wizualny i interaktywny. Łatwiej Ci będzie śledzić przyczyny i skutki istotnych zjawisk, ponieważ dobrze przygotowane graficzne raporty nie tylko pokażą Ci obecną sytuację firmy, ale również pomogą osadzić ją w odpowiednim kontekście. Tylko takie podejście pozwala zbudować pełny obraz sytuacji, zrozumieć go i podjąć odpowiednie decyzje biznesowe.

Chcesz odkyć pełen potencjał raportów BI?

Zamów DARMOWĄ konsultację,

podczas której przeprowadzimy krótką analizę potrzeb i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.