Raporty sprzedażowe

Raporty sprzedażowe

SKUTECZNE RAPORTY SPRZEDAŻY TO WIĘKSZA KONTROLA I TRAFNIEJSZE DECYZJE BIZNESOWE

W raportach biznesowych istotne są rozmaite informacje, różniące się od siebie ze względu na rodzaj organizacji, przyjęty model biznesowy czy segment rynku. I choć często w różnych branżach logika tworzenia wskaźników znacząco od siebie odbiega, to prawie zawsze, wspólnym mianownikiem pozostaje odmieniana przez wszystkie przypadki sprzedaż.

Pracujesz z danymi sprzedażowymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy cię wspomóc.

GOTOWE ROZWIĄZANIA ANALITYCZNE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Jesteśmy firmą consultingową z wieloletnią praktyką we wspieraniu naszych klientów w szeroko pojętym raportowaniu danych. Mnogość rodzajów raportów, m.in. sprzedażowych, które przygotowywaliśmy dla naszych klientów, nauczyła nas dobrego rozumienia potrzeb organizacji z rozmaitych branż. Zdobyliśmy unikalne doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj, możemy zawitać w Twojej firmie z gotowymi rozwiązaniami wzmacniającymi pełną kontrolę sprzedaży i towarzyszących jej procesów.

Wśród proponowanych przez nas produktów analitycznych, poza standardowymi cyklicznymi raportami znajdziesz również takie pozycje jak:

🔸 Estymacje sprzedaży (planowanie i forecasting).

🔸 Dystrybucja numeryczna i ważona.

🔸 Analiza Sell-in i sell-out z określeniem zapasu produktów w rynku.

🔸 MSL (Must Stock List).

🔸 Mapowanie klientów – potencjał zakupowy vs. aktywność przedstawiciela u klienta.

🔸 Geograficzna analiza sprzedaży z geokodowaniem i personalizowanymi regionami.

🔸 Wiele, wiele innych.

Budowane przez nas raporty są przygotowywane w postaci estetycznej, czytelnej i zrozumiałej wizualizacji danych. Dashboardy są w pełni zautomatyzowane i respektują strukturę bezpieczeństwa dostępu do danych. Dzięki dostępności zarówno na ekranie komputera jak i na urządzeniach mobilnych, najważniejsze, aktualne informacje będziesz miał zawsze w zasięgu ręki.

POZNAJ ZASTOSOWANIA, GOTOWE DO WDROŻENIA W TWOJEJ FIRMIE

Sprawdź konkretne zastosowania, gdzie nasze wsparcie może przełożyć się na wymierne korzyści. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja.

Estymacja sprzedaży

Niezależnie od wielkości firmy i profilu prowadzonej działalności, każdy kto poważnie podchodzi do biznesu, chciałby umieć przewidzieć przyszłość.

Dowiedz się więcej >>

Helpdesk IT

Kompleksowe raportowanie efektywności pracy w obszarze działów wsparcia technicznego to przestrzeń analityczna, którą budowaliśmy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej.

Dowiedz się więcej >>

Lojalność Klientów

Pracujesz z danymi związanymi z lokajnością klienta? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe? Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary gdzie możemy Cię wspomóc.

Dowiedz się więcej >>

Raporty kierownik-zarząd

Pracujesz z danymi, które raportujesz do zarządu? Sprawdź rozwiązanie, które odciąży Cię z części dotychczasowych zadań.

Dowiedz się więcej >>

Raporty należności

Raportowanie zobowiązań należności jest niezbędnym elementem kontroli płynności finansowej w firmie. W Tableau możesz kontrolować te należności na różnych poziomach.

Dowiedz się więcej >>

Raporty na posiedzenia zarządu

Zbliża się posiedzenie zarządu, a Ty musisz przygotować raport? Proponujemy Ci wsparcie w zakresie budowy kompleksowej prezentacji danych dla bardzo wymagających użytkowników.

Dowiedz się więcej >>

Analiza sentymentu

Czy w Twojej organizacji na co dzień prowadzi się konta w różnych social mediach? Chciałbyś wykonać analizę efektywności poszczególnych kampanii? A może chcesz zbadać emocjonalne nacechowanie komentarzy? Posiadamy doskonały przepis, który może Ci to ułatwić!

Dowiedz się więcej >>

Mierzenie skuteczności kampanii

Mierzenie skuteczności kampanii to klucz do wzrostu wartości biznesowej marki. Możemy Ci w tym pomóc dzięki zaawansowanej analizie danych i analityce wizualnej. Zyskaj odpowiednią wiedzę, aby odnotować wzrost zaangażowania swoich klientów.

Dowiedz się więcej >>

Segmentacja klientów i targeting

Segmentacja i targeting pomogą Ci zrozumieć zachowania oraz potrzeby klientów. Możesz przygotować lepsze kampanie, materiały, treści wysyłane e-mailem, będziesz mógł także lepiej przeszkolić przedstawicieli handlowych wiedząc, czego chce rynek. 

Dowiedz się więcej >>

Niestandardowe źródła danych w systemach BI

Stworzymy dla Ciebie connector łączący dowolne REST API z Twoją platformą Business Intelligence. Specjalizujemy się m.in. w integrowaniu platform Business Intelligence z innymi systemami.

Dowiedz się więcej >>

Raporty BI w praktyce

Czujesz się ograniczany przez Excel? Zobacz, jak w pełni wykorzystać wdrożony w firmie system Business Intelligence. Proponujemy wspólny przegląd potencjału, gotowego do wykorzystania od zaraz.

Dowiedz się więcej >>

Analiza danych telesprzedażowych

Zajmujesz się telesprzedażą i zbierasz ogromne ilości danych? Sprawna koordynacja pracy konsultantów, monitorowanie ich efektywności i wnikliwa analiza wyników poszczególnych kampanii telesprzedażowych mogą okazać się kluczem do poprawy wyników finansowych. 

Dowiedz się więcej >>

Prezentacja danych w czasie rzeczywistym

Zbliża się posiedzenie zarządu, a Ty musisz przygotować raport? Proponujemy Ci wsparcie w zakresie budowy kompleksowej prezentacji danych dla wymagających użytkowników – budujemy statyczne raporty, bez marginesu na błąd.

Dowiedz się więcej >>

n
Anonimizacja raportów

Wykorzystanie na potrzeby prezentacji gotowego rozwiązania jest znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie niż posługiwanie się zrobionym na szybko mockupem. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na anonimizację danych w gotowych raportach, tak, żeby móc posłużyć się nimi w celach prezentacyjnych.

Dowiedz się więcej >>

k
Analiza kosztów

Postaw na skuteczną analizę kosztów, dzięki której będziesz mógł ocenić obecny poziom zarządzania wydatkami oraz zaplanować przyszłe. Dzięki temu zaprojektujesz również budżet w perspektywie długookresowej w taki sposób, by Twoja firma osiągała jak najwyższy zysk. 

Dowiedz się więcej >>

m
Raportowania zysków i strat

Funkcjonalny raport P&L pozwoli Ci na bieżąco śledzić finanse firmy, korygować budżet oraz kontrolować koszty, co przekłada się na tworzenie długoterminowej strategii przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej >>

U
Monitorowanie realizacji celów

Jeśli masz już zaprojektowane wskaźniki, które wykorzystujesz do mierzenia efektywności i chciałbyś połącząć je z innymi danymi, to pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzia.

Dowiedz się więcej >>