Raporty sprzedażowe

Raporty sprzedażowe

SKUTECZNE RAPORTY SPRZEDAŻY TO WIĘKSZA KONTROLA I TRAFNIEJSZE DECYZJE BIZNESOWE

W raportach biznesowych istotne są rozmaite informacje, różniące się od siebie ze względu na rodzaj organizacji, przyjęty model biznesowy czy segment rynku. I choć często w różnych branżach logika tworzenia wskaźników znacząco od siebie odbiega, to prawie zawsze, wspólnym mianownikiem pozostaje odmieniana przez wszystkie przypadki sprzedaż.

Pracujesz z danymi sprzedażowymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy cię wspomóc.

GOTOWE ROZWIĄZANIA ANALITYCZNE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Jesteśmy firmą consultingową z wieloletnią praktyką we wspieraniu naszych klientów w szeroko pojętym raportowaniu danych. Mnogość rodzajów raportów, m.in. sprzedażowych, które przygotowywaliśmy dla naszych klientów, nauczyła nas dobrego rozumienia potrzeb organizacji z rozmaitych branż. Zdobyliśmy unikalne doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj, możemy zawitać w Twojej firmie z gotowymi rozwiązaniami wzmacniającymi pełną kontrolę sprzedaży i towarzyszących jej procesów.

Wśród proponowanych przez nas produktów analitycznych, poza standardowymi cyklicznymi raportami znajdziesz również takie pozycje jak:

🔸 Estymacje sprzedaży (planowanie i forecasting).

🔸 Dystrybucja numeryczna i ważona.

🔸 Analiza Sell-in i sell-out z określeniem zapasu produktów w rynku.

🔸 MSL (Must Stock List).

🔸 Mapowanie klientów – potencjał zakupowy vs. aktywność przedstawiciela u klienta.

🔸 Geograficzna analiza sprzedaży z geokodowaniem i personalizowanymi regionami.

🔸 Wiele, wiele innych.

Budowane przez nas raporty są przygotowywane w postaci estetycznej, czytelnej i zrozumiałej wizualizacji danych. Dashboardy są w pełni zautomatyzowane i respektują strukturę bezpieczeństwa dostępu do danych. Dzięki dostępności zarówno na ekranie komputera jak i na urządzeniach mobilnych, najważniejsze, aktualne informacje będziesz miał zawsze w zasięgu ręki.

POZNAJ ZASTOSOWANIA NASZYCH NARZĘDZI RAPORTOWYCH W OBSZARZE SPRZEDAŻY

Sprawdź konkretne zastosowania, gdzie nasze wsparcie może przełożyć się na wymierne korzyści. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja.

Estymacja sprzedaży kluczem do budowania stabilnego biznesu

Niezależnie od wielkości firmy i profilu prowadzonej działalności, każdy kto poważnie podchodzi do biznesu, chciałby umieć przewidzieć przyszłość.