Raporty sprzedażowe

banery data science

Skuteczne raporty sprzedaży to większa kontrola i trafniejsze decyzje biznesowe

W raportach biznesowych istotne są rozmaite informacje, różniące się od siebie ze względu na rodzaj organizacji, przyjęty model biznesowy czy segment rynku. I choć często w różnych branżach logika tworzenia wskaźników znacząco od siebie odbiega, to prawie zawsze, wspólnym mianownikiem pozostaje odmieniana przez wszystkie przypadki sprzedaż.

Pracujesz z danymi sprzedażowymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy cię wspomóc.

GOTOWE ROZWIĄZANIA ANALITYCZNE DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

Jesteśmy firmą consultingową z wieloletnią praktyką we wspieraniu naszych Klientów w szeroko pojętym raportowaniu danych. Mnogość rodzajów raportów, m.in. sprzedażowych, które przygotowywaliśmy dla naszych Klientów, nauczyła nas dobrego rozumienia potrzeb organizacji z rozmaitych branż. Zdobyliśmy unikalne doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj, możemy zawitać w Twojej firmie z gotowymi rozwiązaniami wzmacniającymi pełną kontrolę sprzedaży i towarzyszących jej procesów.

Wśród proponowanych przez nas produktów analitycznych, poza standardowymi cyklicznymi raportami znajdziesz również takie pozycje jak:

  • Estymacje sprzedaży (planowanie i forecasting).
  • Dystrybucja numeryczna i ważona.
  • Analiza Sell-in i sell-out z określeniem zapasu produktów w rynku.
  • MSL (Must Stock List).
  • Mapowanie Klientów – potencjał zakupowy vs. aktywność przedstawiciela u Klienta.
  • Geograficzna analiza sprzedaży z geokodowaniem i personalizowanymi regionami.
  • Wiele, wiele innych.

Budowane przez nas raporty są przygotowywane w postaci estetycznej, czytelnej i zrozumiałej wizualizacji danych. Dashboardy są w pełni zautomatyzowane i respektują strukturę bezpieczeństwa dostępu do danych. Dzięki dostępności zarówno na ekranie komputera jak i na urządzeniach mobilnych, najważniejsze, aktualne informacje będziesz miał zawsze w zasięgu ręki.

Poznaj zastosowania gotowe do wdrożenia w Twojej firmie

Sprawdź konkretne zastosowania, gdzie nasze wsparcie może przełożyć się na wymierne korzyści. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Tutaj znajdziesz wszystkie zastosowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się