Center of excellence

zdobywaj wiedzę i doskonal z nami swoje umiejętności

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy o współpracy

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Center of Excellence

Center of Excellence w Astrafox powstało, aby wspierać ciągły rozwój naszych Klientów w obszarach związanych z szeroko pojętym Business Intelligence i Data Science. Mamy za sobą ponad 10 lat doświadczeń, przeprowadzonych 250 szkoleniach z ponad 100 Klientami. 

Naszą misją jest doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy naszych Klientów. Zajmujemy się szkoleniami narzędziowymi, ale nie tylko. Zdobędziesz u nas również wiedzę o najlepszych praktykach, a także nauczysz się wizualizować dane w sposób optymalny, zgodny z teorią wizualizacji. 

Prowadzimy warsztaty dla Klientów, podczas których podpowiadamy, w jaki sposób używać narzędzi Business Intelligence w Twoim biznesie w sposób efektywny. 

to nas wyróżnia

Jak działamy?

Podstawą dobrze przeprowadzonego szkolenia jest komunikacja. Podczas szkolenia trener dostosowuje treści i sposób prowadzenia indywidualnie do uczestników. My również uczymy się od naszych Klientów, jak zwiększać skuteczność prowadzonych szkoleń. 

  • praktyczne umiejętności i wiedza trenerów pozwalają na dzielenie się doświadczeniem podczas szkolenia
  • zawsze działamy w formule praktycznych warsztatów
  • prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym oraz online

KILKA FAKTÓW

Liczby nie kłamią

Według badania przeprowadzonego przez Educase w 2021 70% respondentów odpowiedziało, że zdobywanie wiedzy z towarzyszącym nauczycielem jest dla nich opcją preferowaną. 76% stwierdziło, że zdobywanie wiedzy przez e-learning było zbyt trudne ze względu na brak motywacji.

W Center of Excellence Astrafox pomagamy naszym Klientom optymalizować zdobywanie wiedzy i doskonalić umiejętności, ponieważ sukces osiągniemy tylko ciągłym, cyklicznym procesem. Dlatego łączymy zajęcia z praktykującymi Konsultantami z e-learningiem.

przeprowadzonych szkoleń

lat doświadczenia

SZKOLENIA

W jakim zakresie możemy Cię wesprzeć?

SNOWFLAKE

Dla użytkowników Snowflake’a, którzy chcą poszerzyć wiedzę oraz rozbudować umiejętności wykorzystania tej platformy

ALTERYX FUNDAMENTALS

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane w sposób efektywny, zgodnie z najlepszymi praktykami w aplikacji Alteryx

Z

ALTERYX INTERMEDIATE

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane, zgodnie z najlepszymi praktykami w Alteryx na bardziej zaawansowanym poziomie

S

TABLEAU AS POWERFUL INSIGHT

W jaki sposób zacząć pracę w Tableau, aby tworzyć optymalne wizualizacje, odpowiadać na pytania biznesowe i używać analizy wizualnej

TABLEAU BEST PRACTICE

Dla osób używających Tableau, które chcą poznać najlepsze praktyki, oparte na długoletnim doświadczeniu przy w wielu projektach

Tableau Qualified Associate

Dla osób używających Tableau od min 3-6 miesięcy, a jednocześnie chcących zdać certyfikat Tableau Qualified Associate.

TABLEAU DEV FUNDAMENTALS

Rozszerzone szkolenie Tableau, pozwalające zapoznać się z  funkcjonalnościami aplikacji dla tworzących dashboardy biznesowe.

T

TABLEAU INTERMEDIATE

Dla developerów chcących podnieść poziom umiejętności pracy w Tableau, pracujących w aplikacji Tableau Desktop min. 3 miesiące.

TABLEAU SERVER EXPLORER

Funkcjonalnościa Tableau, które przydadzą się do tworzenia analiz, dashboardów oraz do dzielenia się nimi w organizacji

m

POWER BI - PODSTAWOWE

Dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z Power BI lub chcą usystematyzować wiedzę na temat podstawowych funkcji

n

POWER BI ADVANCED ADMIN

Po szkoleniu będziesz szybko i efektywnie poruszał się po serwerze Power BI, zarządzał uprawnieniami i optymalizacją wydajności raportów

POWER BI DLA DEVELOPERÓW

Modelowanie danych przy pomocy Power BI. Podczas szkolenia Adv Dev poznasz wszystkie tajniki tworzenia zaawansowanych raportów PBI.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz obszar, który Cię interesuje i wypełnij formularz. Pomożemy odnaleźć potencjał ukryty w narzędziach BI!

6 + 13 =

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Trenerzy

Poznaj nasz Zespół

Michał Maliszewski

Michał Maliszewski

Center od Excellence Director

W Astrafox odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności Klientów.

Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau, ewangelista wizualizacji danych.

Przez 6 lat główny Trener BI w Astrafox. W swojej ponad 20-letniej karierze pracował jako Analityk Biznesowy, Kontroler Łańcucha Dostaw, zarządzał zespołami ds. analiz w marketingu produktowym w sektorze bankowym, oraz zespołami ds. rozliczeń premiowych i systemów motywacyjnych w sektorze telekomunikacyjnym.

Poza pracą zawodową interesuje się literaturą, muzyką i psychologią.

Roch Gruszczyński

Roch Gruszczyński

Trener

Certyfikowany konsultant BI

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. W Astrafox odpowiedzialny za szkolenie Klientów z takich narzędzi jak Tableau i Power BI oraz za przygotowanie dla nich dedykowanych, interaktywnych raportów. 

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz webinariów (rodzic nauczyciel i bycie gadułą trochę w tym pomogło). W swojej karierze zawodowej pracował również w sektorze bankowym jak i usług publicznych, w których starał się wprowadzać pojęcie data-driven. 

W wolnym czasie jest pasjonatem siatkówki oraz wielkim fanem ogrywania innych w gry planszowe. 

Ewa Marczewska

Ewa Marczewska

Trener

Dociekliwa i zorientowana na biznes specjalistka Data Science z 4+ letnim doświadczeniem.

Z wykształcenia urbanistka i filozofka. Wiele lat pracy przy projektach planistycznych, partycypacyjnych i edukacyjnych. Skupiam się głównie na wizualizacji i analizie procesów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dodatkowo bardzo ważna jest dla mnie praca społeczna i wykorzystanie nowych technologii w zakresie AI for Good. Aktywnie działam na rzecz promocji kobiet w każdej dziedzinie, szczególnie w AI, współzałożycielka Wimlds (Women in Machine Learning & Data Science) Trójmiasto.W wolnym czasie, gdy nie czytam, to maluje, zwiedzam świat na rowerze oraz tworzę muzykę.

Paweł Paleczny

Paweł Paleczny

Trener

Analityk danych i konsultant BI w Astrafox – regionalny lider wdrożeń rozwiązań BI, specjalizujący się w Tableau i Alteryx.

Posiadacz Certyfikatu Alteryx Advanced, uczestnik programu Alteryx Innovators, obecnie 3 miejsce w globalnym Analytics Concourse dedykowanym dla Alteryx Innovators. Przez ponad 4 lata pracował w wiodącej korporacji bankowości inwestycyjnej. Laureat Thank You Award oraz Innovation Concourse w Group Finance.

Lider wewnętrznej społeczności Business Intelligence promującej najbardziej zaawansowane rozwiązania i trendy BI, w tym NLP, Machine Learning i Data Literacy.  Lider i inspirator Poland Tableau User Group – społeczności wszystkich użytkowników Tableau w Polsce. Dumny ojciec, fan piłki nożnej i pasjonat szachów.

Rafał Andrzejewski

Rafał Andrzejewski

Trener

Technologie: Power BI, Tableau, Looker Studio,…Jestem tu po to, by zaprzyjaźnić Cię ze środowiskiem BI. Czego się spodziewać? Elastyczna agenda – nie będziemy sztywno odhaczać jej punktów.

Swobodna atmosfera – nie wymuszam aktywności ani nie sprawdzam obecności. Za to z przyjemnością klepię po plecach i biję brawo. Nawet wirtualnie 😉 Nieodzowna praktyka – ćwiczenia oraz wskazówki zaczerpnięte z doświadczenia biznesowego.

W przerwach możemy przedyskutować np. ostatnie mecze NBA, tajemnice wypieku chleba czy niszowe gry planszowe. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Nie czekaj – skontaktuj się ze mną.