Center of Excellence

Zdobywaj wiedzę i doskonal z nami swoje umiejętności

Umów spotkanie
banery data science

Który obszar Cię interesuje?

Wypełnij formularz

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Center of Excellence

Center of Excellence w Astrafox powstało, aby wspierać ciągły rozwój naszych Klientów w obszarach związanych z szeroko pojętym Business Intelligence i Data Science. Mamy za sobą ponad 10 lat doświadczeń, przeprowadzonych 250 szkoleniach z ponad 100 Klientami.

Naszą misją jest doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy naszych Klientów. Zajmujemy się szkoleniami narzędziowymi, ale nie tylko. Zdobędziesz u nas również wiedzę o najlepszych praktykach, a także nauczysz się wizualizować dane w sposób optymalny, zgodny z teorią wizualizacji.

Prowadzimy warsztaty dla Klientów, podczas których podpowiadamy, w jaki sposób używać narzędzi Business Intelligence w Twoim biznesie w sposób efektywny.

Rozważasz skorzystanie z usług outsourcingu BI? A może lepsza będzie oferta szkoleniowa? Odpowiedzi znajdziesz w naszym e-booku

To nas wyróżnia

Jak działamy?

Podstawą dobrze przeprowadzonego szkolenia jest komunikacja. Podczas szkolenia trener dostosowuje treści i sposób prowadzenia indywidualnie do uczestników. My również uczymy się od naszych Klientów, jak zwiększać skuteczność prowadzonych szkoleń.

  • Praktyczne umiejętności i wiedza trenerów pozwalają na dzielenie się doświadczeniem podczas szkolenia.
  • Zawsze działamy w formule praktycznych warsztatów.
  • Prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym oraz online.

KILKA FAKTÓW

Liczby nie kłamią

Według badania przeprowadzonego przez Educase w 2021 70% respondentów odpowiedziało, że zdobywanie wiedzy z towarzyszącym nauczycielem jest dla nich opcją preferowaną. 76% stwierdziło, że zdobywanie wiedzy przez e-learning było zbyt trudne ze względu na brak motywacji.

W Center of Excellence Astrafox pomagamy naszym Klientom optymalizować zdobywanie wiedzy i doskonalić umiejętności, ponieważ sukces osiągniemy tylko ciągłym, cyklicznym procesem. Dlatego łączymy zajęcia z praktykującymi Konsultantami z e-learningiem.

+250

Przeprowadzonych szkoleń

10

Lat doświadczenia

SZKOLENIA

W jakim zakresie możemy Cię wesprzeć?

Wspieramy ciągły rozwój naszych Klientów w obszarach związanych z szeroko pojętym Business Intelligence i Data Science.

ikony big data

BI DLA MENADŻERÓW

Szkolenie z zakresu Business Intelligence (BI) niezbędne dla menadżerów, pracujących z dużą ilością danych, które nauczy, jak wykorzystać ich potencjał. Zapisz się i dowiedz się, jak poprawić ROI.

AKADEMIA BI

Dla osób, które chcą zdobyć lub uporządkować wiedzę w zakresie BI, ale też nauczyć się, jak wykorzystywać podstawowe narzędzia do wizualizacji, takie jak Tableau czy PBI.

SNOWFLAKE

Dla użytkowników Snowflake’a, którzy chcą poszerzyć wiedzę oraz rozbudować umiejętności wykorzystania tej platformy.

ALTERYX FUNDAMENTALS

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane w sposób efektywny, zgodnie z najlepszymi praktykami w aplikacji Alteryx.

ikony business intelligence

ALTERYX INTERMEDIATE

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane, zgodnie z najlepszymi praktykami w Alteryx na bardziej zaawansowanym poziomie.

TABLEAU AS POWERFUL INSIGHT

W jaki sposób zacząć pracę w Tableau, aby tworzyć optymalne wizualizacje, odpowiadać na pytania biznesowe i używać analizy wizualnej.

TABLEAU BEST PRACTICE

Dla osób używających Tableau, które chcą poznać najlepsze praktyki, oparte na długoletnim doświadczeniu przy w wielu projektach.

TABLEAU QUALIFIED ASSOCIATE

Dla osób używających Tableau od min 3-5 miesięcy, a jednocześnie chcących zdać certyfikat Tableau Qualified Associate.

TABLEAU DATA ANALYST CERTIFICATION

Dla osób używających Tableau od min. 4-6 miesięcy, a jednocześnie chcących uzyskać Tableau Data Analyst Certification.

TABLEAU DEV FUNDAMENTALS

Rozszerzone szkolenie Tableau, pozwalające zapoznać się z funkcjonalnościami aplikacji dla tworzących dashboardy biznesowe.

TABLEAU INTERMEDIATE

Dla developerów chcących podnieść poziom umiejętności pracy w Tableau, pracujących w aplikacji Tableau Desktop min. 3 miesiące.

TABLEAU SERVER EXPLORER

Funkcjonalnościa Tableau, które przydadzą się do tworzenia analiz, dashboardów oraz do dzielenia się nimi w organizacji.

POWER BI - PODSTAWOWE

Dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z Power BI lub chcą usystematyzować wiedzę na temat podstawowych funkcji.

POWER BI ADVANCED ADMIN

Po szkoleniu będziesz szybko i efektywnie poruszał się po serwerze Power BI, zarządzał uprawnieniami i optymalizacją wydajności raportów.

POWER BI DLA DEVELOPERÓW

Modelowanie danych przy pomocy Power BI. Podczas szkolenia Adv Dev poznasz wszystkie tajniki tworzenia zaawansowanych raportów PBI.

PODSTAWY JĘZYKA R W ANALITYCE

Dla osób, które chcą rozpocząć pracę z językiem R, uporządkować podstawy oraz poznać popularne pakiety do przetwarzania i wizualizacji danych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy o współpracy

Umów spotkanie

Trenerzy

Poznaj nasz Zespół

Michał Maliszewski

BI Services Director

Michał Maliszewski

W Astrafox odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności Klientów. Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau, ewangelista wizualizacji danych. Przez 6 lat główny Trener BI w Astrafox. W swojej...

paweł paleczny

Trener

Paweł Paleczny

Analityk danych i konsultant BI w Astrafox – regionalny lider wdrożeń rozwiązań BI, specjalizujący się w Tableau i Alteryx. Posiadacz Certyfikatu Alteryx Advanced, uczestnik programu Alteryx Innovators, obecnie 3 miejsce...

Milena Sankowska coe

Trener

Milena Sankowska

Certyfikowana konsultantka Tableau. Absolwentka Informatyki i Ekonometrii UW. W Astrafox jest odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań raportowych BI. Prowadzi zajęcia na Politechnice Warszawskiej z wizualnej analizy danych....

roch gruszczyński

Trener

Roch Gruszczyński

Certyfikowany konsultant BI Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. W Astrafox odpowiedzialny za szkolenie Klientów z takich narzędzi jak Tableau i Power BI oraz za przygotowanie dla nich dedykowanych,...

ewa marczewska

Trener

Ewa Marczewska

Dociekliwa i zorientowana na biznes specjalistka Data Science z 4+ letnim doświadczeniem. Z wykształcenia urbanistka i filozofka. Wiele lat pracy przy projektach planistycznych, partycypacyjnych i edukacyjnych. Skupiam się głównie na...

karolina piskor

Trener

Karolina Piskor

Absolwentka Wydziału Ekonomii UW. Certyfikowana konsultantka z zakresu Tableau, Power BI i Alteryxa. Analizuje wymagania biznesowe, tworzy dedykowane rozwiązania raportowe i modele danych, szkoli firmy z obsługi narzędzi BI i...