Center of Excellence

Zdobywaj wiedzę i doskonal z nami swoje umiejętności

Umów spotkanie
banery data science

Który obszar Cię interesuje?

Wypełnij formularz

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Center of Excellence

Center of Excellence w Astrafox powstało, aby wspierać ciągły rozwój naszych Klientów w obszarach związanych z szeroko pojętym Business Intelligence i Data Science. Mamy za sobą ponad 10 lat doświadczeń, przeprowadzonych 300 szkoleń z ponad 100 Klientami.

Naszą misją jest doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy naszych Klientów. Zajmujemy się szkoleniami narzędziowymi, ale nie tylko. Zdobędziesz u nas również wiedzę o najlepszych praktykach, a także nauczysz się wizualizować dane w sposób optymalny, zgodny z teorią wizualizacji.

Prowadzimy warsztaty dla Klientów, podczas których podpowiadamy, w jaki sposób używać narzędzi Business Intelligence w Twoim biznesie w sposób efektywny.

Rozważasz skorzystanie z usług outsourcingu BI? A może lepsza będzie oferta szkoleniowa? Odpowiedzi znajdziesz w naszym e-booku

To nas wyróżnia

Jak działamy?

Podstawą dobrze przeprowadzonego szkolenia jest komunikacja. Podczas szkolenia trener dostosowuje treści i sposób prowadzenia indywidualnie do uczestników. My również uczymy się od naszych Klientów, jak zwiększać skuteczność prowadzonych szkoleń.

  • Praktyczne umiejętności i wiedza trenerów pozwalają na dzielenie się doświadczeniem podczas szkolenia.
  • Zawsze działamy w formule praktycznych warsztatów.
  • Prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym oraz online.

KILKA FAKTÓW

Liczby nie kłamią

Według badania przeprowadzonego przez Educase w 2021 70% respondentów odpowiedziało, że zdobywanie wiedzy z towarzyszącym nauczycielem jest dla nich opcją preferowaną. 76% stwierdziło, że zdobywanie wiedzy przez e-learning było zbyt trudne ze względu na brak motywacji.

W Center of Excellence Astrafox pomagamy naszym Klientom optymalizować zdobywanie wiedzy i doskonalić umiejętności, ponieważ sukces osiągniemy tylko ciągłym, cyklicznym procesem. Dlatego łączymy zajęcia z praktykującymi Konsultantami z e-learningiem.

+300

Przeprowadzonych szkoleń

+10

Lat doświadczenia

SZKOLENIA

W jakim zakresie możemy Cię wesprzeć?

Wspieramy ciągły rozwój naszych Klientów w obszarach związanych z szeroko pojętym Business Intelligence i Data Science.

SZTUCZNA INTELIGENCJA (AI) W BI

Szkolenie ma na celu zdobycie wiedzy z obszaru AI w Business Intelligence. Przedstawione przykłady użycia pozwalają na optymalne zastosowanie AI w pracy z danymi.

POWER BI - PODSTAWOWE

Dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z Power BI lub chcą usystematyzować wiedzę na temat podstawowych funkcji.

POWER BI ADVANCED

Po szkoleniu będziesz szybko i efektywnie poruszał się po serwerze Power BI, zarządzał uprawnieniami i optymalizacją wydajności raportów.

POWER BI DLA DEVELOPERÓW

Modelowanie danych przy pomocy Power BI. Podczas szkolenia Adv Dev poznasz wszystkie tajniki tworzenia zaawansowanych raportów PBI.

business intelligence

GOOGLE LOOKER STUDIO FUNDAMENTALS

Szkolenie od podstaw z myślą o osobach stawiających swoje pierwsze kroki w Looker Studio, które pozwoli zdobyć oraz poszerzyć ich obecną wiedzę i umiejętności efektywnego wykorzystania tej platformy.

business intelligence

GOOGLE LOOKER STUDIO ADVANCED

Dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę oraz umiejętności dotyczące Looker Studio i chcą poszerzyć swoją wiedzę w ramach praktycznych warsztatów opartych na use case’ach.

ikony big data

BI DLA MENADŻERÓW

Szkolenie z zakresu Business Intelligence (BI) niezbędne dla menadżerów, pracujących z dużą ilością danych, które nauczy, jak wykorzystać ich potencjał. Zapisz się i dowiedz się, jak poprawić ROI.

AKADEMIA BI

Dla osób, które chcą zdobyć lub uporządkować wiedzę w zakresie BI, ale też nauczyć się, jak wykorzystywać podstawowe narzędzia do wizualizacji, takie jak Tableau czy PBI.

SNOWFLAKE

Dla użytkowników Snowflake’a, którzy chcą poszerzyć wiedzę oraz rozbudować umiejętności wykorzystania tej platformy.

ALTERYX FUNDAMENTALS

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane w sposób efektywny, zgodnie z najlepszymi praktykami w aplikacji Alteryx.

ikony business intelligence

ALTERYX INTERMEDIATE

W jaki sposób przygotować i przetwarzać dane, zgodnie z najlepszymi praktykami w Alteryx na bardziej zaawansowanym poziomie.

TABLEAU AS POWERFUL INSIGHT

W jaki sposób zacząć pracę w Tableau, aby tworzyć optymalne wizualizacje, odpowiadać na pytania biznesowe i używać analizy wizualnej.

TABLEAU BEST PRACTICE

Dla osób używających Tableau, które chcą poznać najlepsze praktyki, oparte na długoletnim doświadczeniu przy w wielu projektach.

TABLEAU DATA ANALYST CERTIFICATION

Dla osób używających Tableau od min. 4-6 miesięcy, a jednocześnie chcących uzyskać Tableau Data Analyst Certification.

TABLEAU DEV FUNDAMENTALS

Rozszerzone szkolenie Tableau, pozwalające zapoznać się z funkcjonalnościami aplikacji dla tworzących dashboardy biznesowe.

TABLEAU INTERMEDIATE

Dla developerów chcących podnieść poziom umiejętności pracy w Tableau, pracujących w aplikacji Tableau Desktop min. 3 miesiące.

TABLEAU SERVER EXPLORER

Funkcjonalnościa Tableau, które przydadzą się do tworzenia analiz, dashboardów oraz do dzielenia się nimi w organizacji.

PODSTAWY JĘZYKA R W ANALITYCE

Dla osób, które chcą rozpocząć pracę z językiem R, uporządkować podstawy oraz poznać popularne pakiety do przetwarzania i wizualizacji danych.

ikony business intelligence

USER EXPERIENCE (UX) & USER INTERFACE (UI)

Szkolenie z zakresu UX dla początkujących, ma na celu podstawowej wiedzy i umiejętności potrzebnych do projektowania interfejsów użytkownika.

icon data science

TABLEAU PREP

Szkolenie Tableau Prep zostało stworzone z myślą o osobach, które będą odpowiedzialne za przygotowanie danych (ETL) w środowisku Tableau.

Icon Business Intelligence

TABLEAU PREP & VIZ

Szkolenie Tableau Prep & Viz jest dla osób, które chcą rozwijać umiejętności w obszarze pracy z danymi w Tableau oraz tworzyć bardziej zaawansowane wizualizacje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy o współpracy

Umów spotkanie

Trenerzy

Poznaj nasz Zespół

Michał Maliszewski

BI Services Director

Michał Maliszewski

W Astrafox odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności Klientów. Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau, ewangelista wizualizacji danych. Przez 6 lat główny Trener BI w Astrafox. W swojej...

Sebastian Wareluk

Senior BI Consultant

Sebastian Wareluk

Ekspert Business Intelligence i wizualizacji danych z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Promotor wykorzystywania danych jako kluczowego zasobu strategicznego firmy. Jego umiejętność przekładania złożonych danych na zwięzłe i wartościowe wnioski,...

Łukasz Chłystowski

Senior BI Consultant

Łukasz Chłystowski

Łukasz Chłystowski to doświadczony, certyfikowany specjalista Tableau i Alteryxa, pełniący rolę Konsultanta Senior Business Intelligence w firmie Astrafox. Specjalizuje się w skutecznym realizowaniu zadań projektowych. Dodatkowo, zajmuje się projektowaniem i...

Roch Gruszczyński

BI Consultant

Roch Gruszczyński

Certyfikowany konsultant BI Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. W Astrafox odpowiedzialny za szkolenie Klientów z takich narzędzi jak Tableau i Power BI oraz za przygotowanie dla nich dedykowanych,...

Piotr Romać

R&D Tech Lead

Piotr Romać

Lider technologiczny, który doskonale radzi sobie z kwestiami technicznymi, ale także skutecznie przekazuje wiedzę podczas wielu szkoleń. Jako entuzjasta technologii danych, nie ogranicza się tylko do jednej platformy. Posiada liczne...

Mateusz Żbikowski

Konsultant BI

Mateusz Żbikowski

Pasjonat wizualizacji danych. Specjalizujący się w tworzeniu dedykowanych dashboardów w Power BI. Absolwent filozofii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadający doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń oraz webinariów z wykorzystania Power...