Praktyczne wykorzystanie raportów BI

Praktyczne wykorzystanie raportów BI

Pomożemy Ci obudzić potencjał ukryty w narzędziach BI

BI jest środowiskiem bogatym w rozmaite funkcje. Znajdziesz w nim interaktywne powiązania między wizualizacjami czy złożone opcje związane z filtrowaniem danych i dochodzeniem do istoty problemu, który próbujesz rozwiązać. Proponujemy wspólny przegląd potencjału, gotowego do wykorzystania od zaraz.

Czułeś się ograniczany przez tabele przestawne i fragmentatory w Excelu? Przełam dotychczasowe bariery i wykorzystaj dane do granic możliwości. Spraw, by filtrowanie i dostosowywanie widoku było przyjemnością, a nie koniecznością. A przede wszystkim dostosuj widok jednorazowo i ciesz się swoją wersją raportu za każdym razem, bez konieczności modyfikacji.

Pozwól raportom ułatwić Twoje życie. One tylko na to czekają.

Korzystasz z wdrożonego systemu raportowania Business Intelligence?
Nie potrafisz znaleźć potrzebnej funkcjonalności? Wydaje Ci się, że Twojej wersji czegoś brakuje?

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, A MY WSKAŻEMY OBSZARY W KTÓRYCH MOŻEMY CIĘ WSPOMÓC.

Bezpieczna dystrybucja interaktywnych raportów dopasowana do struktury Twojej firmy

Niezależnie od tego, jak często używasz raportów w swoim środowisku BI, z całą pewnością skorzystasz na poznaniu pełnego wachlarzu jego możliwości. Od teraz klikaj bez strachu. Skutecznie i świadomie.

Zacznij korzystać z interaktywnych akcji, które przefiltrują za Ciebie wiele wizualizacji naraz, podświetlą wybraną grupę czy przeniosą Cię do podlinkowanej strony internetowej. Każda z nich może nie tylko ułatwić Ci pracę, ale przede wszystkim dać nowe możliwości przetwarzania danych i ułatwić wyciąganie wniosków, czasem nawet tych potencjalnie niedostępnych.

Poznaj metryki i alerty, dzięki którym będziesz wiedział o istotnych zmianach wybranych wartości bez otwierania całego raportu. Dodajmy też subskrypcje mailowe dla siebie i innych użytkowników.

Zaufaj nam – to wszystko bezpieczne. Żadna z operacji, które wykonasz na gotowym raporcie, nie zmieni danych źródłowych ani u Ciebie, ani u innych użytkowników (BI wykorzystuje je w trybie read only).

5 kluczowych korzyści w krótkim czasie

f
Interaktywność

poprawne korzystanie z zależnych od siebie wizualizacji przestanie być dla Ciebie wyzwaniem

Personalizacja

twórz własne kompozycje widoków bez edycji raportów

Alerty i metryki

podgląd kluczowych wskaźników bez wchodzenia w widok raportu

Subskrypcje

otrzymuj zrzut raportu mailem każdego dnia

Obsługa wizualizacji

zaznaczanie danych, ich pobieranie czy widoki szczegółowe od teraz bez tajemnic

Pomożemy Ci stworzyć kulturę danych w Twojej firmie

Wdrożenie nowego raportu nie powinno zamykać drogi rozwoju. Zagwarantuj użytkownikom przyjemne i bezproblemowe korzystanie z pełnej funkcjonalności dashboardów w środowisku Business Intelligence. Unikajmy sytuacji, w której pojedyncze osoby będą tworzyły własne, zmodyfikowane wersje raportów pod własne potrzeby (o ile nie jest to konieczne). Optymalne wykorzystanie całej infrastruktury raportowej nie musi wiązać się z dużymi nakładami pracy. Wspólnie ustalmy, która wersja raportu posiada wszystkie informacje i certyfikujmy ją jako jedno źródło prawdy. Każdy użytkownik dostosuje wyświetlane informacje pod kątem własnych potrzeb, nie narzucając swoich modyfikacji innym.

BI stoi jednak nie tylko raportami. Dane źródłowe są równie ważne, co wizualizacje stworzone na ich bazie. Możemy skupić się na poprawie wydajności lub zunifikowaniu źródeł. Innymi słowy, jeśli wiele raportów korzysta z danych tego samego typu – nie powielajmy zbędnych operacji. Nie zwiększajmy też liczby wrażliwych punktów (np. ryzyko błędnego odświeżenia w połowie raportów). Niech świat BI cechuje się prostotą, na każdym etapie procesu raportowania danych.

Chcesz odkyć pełen potencjał raportów BI?

Zamów DARMOWĄ konsultację,

podczas której przeprowadzimy krótką analizę potrzeb i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.