Qlik Sense

Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

Qlik Sense to rewolucyjne narzędzie, które zmienia sposób, w jaki organizacje podejmują decyzje oparte na danych.

  • Nowoczesna analiza danych: Qlik Sense to nowoczesna platforma analityczna, która umożliwia użytkownikom na różnych poziomach umiejętności odkrywanie danych i podejmowanie działań, gdy jest to najbardziej potrzebne.
  • Wsparcie AI i ML: dzięki wsparciu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego umożliwia automatyczne generowanie wglądów, interakcję w języku naturalnym, asystę w tworzeniu i przygotowywaniu danych oraz analizy predykcyjne.
  • Lider w raportach Gartnera: Qlik został uznany przez Gartnera za lidera w dziedzinie platform analitycznych i business intelligence przez 13 kolejnych lat.

Zastanawiasz jak Qlik Sense wygląda w zestawieniu z innymi narzędziami? Zapoznaj się wyjątkowym porównaniem!

Jak to działa?

Qlik Sense wykorzystuje unikatowy silnik analityczny, który umożliwia swobodne dokonywanie wyborów we wszystkich obiektach, w dowolnym kierunku, aby dostosować kontekst i dokonać głębokiej analizy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie natychmiastowych obliczeń, na dużą skalę. Platforma ta łączy w sobie analizę danych w czasie rzeczywistym z możliwościami podejmowania działań w danym momencie. Ponadto, Qlik Sense oferuje prawdziwie rozszerzoną analitykę, która rozumie kontekst, aby dostarczyć najbardziej odpowiednie odpowiedzi, i uczenie maszynowe do przewidywania wyników, co prowadzi do natychmiastowych, świadomych działań.

Co oferuje Qlik Sense?

Wizualizacje i dashboardy

Umożliwia tworzenie interaktywnych wizualizacji i dashboardów.

Potężna sztuczna inteligencja

Wsparcie AI w generowaniu analiz, interakcji w języku naturalnym i przygotowywaniu danych.

ikony business intelligence

Aktywne analizy

Możliwość dokonywania wyborów we wszystkich obiektach, w dowolnym kierunku, aby dostosować kontekst.

ikony business intelligence

Platforma hybrydowa w chmurze

Możliwość wdrażania pełnego rozwiązania enterprise SaaS lub korzystania z opcji hybrydowych dla analiz, gdziekolwiek znajdują się dane.

Alerty i działania

Reaguj natychmiast na zmiany w danych dzięki alertom i automatyzacji opartym na danych, które monitorują wszystkie dane bez ograniczeń i automatyzują rutynowe zadania.

Mobilność

Dostęp do analiz i działań w dowolnym miejscu i czasie za pomocą urządzeń mobilnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się