banery data science

Twoje dane mają historię do opowiedzenia

Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja to 15 minut, podczas których możemy omówić dowolne zagadnienia związane z Business Intelligence. Dostosujemy się do Twojego harmonogramu i gwarantujemy najwyższą jakość odpowiedzi. Oto kilka tematów, które możesz z nami poruszyć:

 • Czy moja firma rzeczywiście potrzebuje narzędzia analitycznego?
 • Jakie narzędzie BI będzie najbardziej odpowiednie dla moich potrzeb?
 • Potrzebuję pomocy w tworzeniu efektywnych raportów i przejrzystych wizualizacji.
 • Chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z zakresu analizy danych.
 • Czy warto zatrudnić zewnętrznego specjalistę BI?
 • Jak rozwiązać konkretne wyzwanie analityczne w mojej branży?

  Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

  Transparentność działań

  Zależy nam na tym, aby wszystko to, co robimy, było przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Unikamy niedomówień. Współpraca z nami opiera się na zasadzie transparentności.

  Poufność informacji

  Wszelkie poufne informacje, które nam przekazujesz, są bezpieczne i objęte klauzulą poufności.

  Partnerstwo i zaufanie

  Wierzymy w to, że tylko silne partnerskie relacje oparte na zaufaniu mają szansę przynieść obopólną korzyść. Satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem.