Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja

Na co dzień pracujesz z danymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary gdzie możemy cię wspomóc.
Na co dzień pracujesz z danymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary gdzie możemy cię wspomóc.
N
Analiza sytuacji w twojej firmie
N
Omówienia dokładnych potrzeb
N
Zaprezentowanie rozwiązań
N
Określenie road mapy działań
N
Określenie ram czasowych
N
Wsparcie merytoryczne

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Nasza wiedza ma zastosowanie w branżach tj. FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość itp. Bezpłatna konsultacja usług analitycznych pomoże rozwinąć się twojej firmie w wyżej wymienionych obszarach.

Transparentność działań

Zależy nam na tym, aby wszystko to, co robimy, było przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Unikamy niedomówień. Współpraca z nami opiera się na zasadzie transparentności.

Poufność informacji

Wszelkie poufne informacje, które nam przekazujesz, są bezpieczne i objęte klauzulą poufności.

Partnerstwo i zaufanie

Wierzymy w to, że tylko silne partnerskie relacje oparte na zaufaniu mają szansę przynieść obopólną korzyść. Satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem.