Outsourcing Business Intelligence

Wspieramy firmy w dynamicznym rozwoju poprzez efektywne wykorzystanie danych

W każdej współczesnej organizacji, kluczem do sukcesu jest zrozumienie, dlaczego decyzje oparte na danych są niezbędne dla ich rozwoju. Naszą misją jest zapewnienie, by każda firma, niezależnie od jej wielkości lub branży, miała dostęp do wsparcia i narzędzi niezbędnych do efektywnego wykorzystania danych do podejmowania decyzji biznesowych.

Zdajemy sobie sprawę, że bieżące operacje i zobowiązania mogą ograniczyć możliwość Twojej firmy do efektywnego wykorzystania danych, co przekłada się na zdolność do podejmowania szybkich i precyzyjnych decyzji biznesowych. Wiemy, że Twoja firma potrzebuje wsparcia, aby efektywnie zarządzać, analizować i interpretować dane. Tu właśnie wkraczamy my.

Rozważasz skorzystanie z usług outsourcingu BI? A może lepsza będzie oferta szkoleniowa? Odpowiedzi znajdziesz w naszym e-booku

W jaki sposób to robimy?  

Naszą metodą jest dostarczanie usług outsourcingowych w zakresie Business Intelligence, które nie tylko są optymalne, ale też są dostosowane do specyfiki i wymagań Twojej organizacji. To znaczy, że nie dostarczamy jednego, sztywnego rozwiązania dla wszystkich, ale indywidualnie dostosowujemy nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb.

Do naszej oferty usług należą strategia analityczna, zarządzanie danymi, projektowanie architektury danych i długoterminowe wsparcie w utrzymaniu i tworzeniu nowych raportów. Posiadamy doświadczenie w różnych technologiach, takich jak Alteryx, Tableau, PowerBI, Snowflake, Python i R.

Wierzymy, że prawdziwa wartość naszych usług pochodzi z elastyczności, jaką oferujemy. Możemy dostosować dostępność naszych specjalistów w zależności od Twoich potrzeb, dostarczając wsparcie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Data Scientist

OPIS
Zbiera, przetwarza i analizuje dane, tworzy modele statystyczne i ekonometryczne. Przekłądając wyniky na korzyści biznesowe, ułatwia strategię. Tworzy analizy kosztowe, silniki rekomendacyjne, projekty geolokalizacji, optymalizacje sieci logistycznej i narzędzia IT.

TECHNOLOGIE
SQL; R; Python; Alteryx; SAS

CERYFIKATY
Alteryx Designer Core, Alteryx Designer Advanced, Microsoft Certified: Power BI Data Analyst Associate, Power Platform Fundamentals, Azure Data Fundmentals, Tableau Desktop Specialist, Tableau Data Analyst

Data Architect

OPIS
Projektuje, opracowuje i zarządza strukturą danych w organizacji. Tworzy efektywną architekturę danych, zarządza cyklem życia danych, integruje dane, dba o ich bezpieczeństwo i współpracuje z zespołami. Ważne: wiedza techniczna i doświadczenie.

TECHNOLOGIE
Tableau Serwer, Tableau Desktop, Alteryx Serwer, Alteryx Designer, Oracle SQL, PL/SQL, Snowflake, MS SQL SQL, T-SQL, PostgreSQL, SAS, PHP, Javasript, Python, Java

CERYFIKATY
Alteryx Certified Profesional, Trifacta, Data Wrangler, Alteryx, Designer Core, Alteryx Designer, Advanced Snowflake Core

ETL Developer

OPIS
Odpowiada za projektowanie i utrzymanie procesów ETL, przekształcając dane do żądanego formatu i ładowanie ich do docelowych systemów. Tworzy skrypty, optymalizuje wydajność, testuje i naprawia błędy. Współpracuje z zespołami, dostarczając spójne i dokładne informacje biznesowe.

TECHNOLOGIE
Alteryx, Tableau, Snowflake SQL, Python

CERYFIKATY
Alteryx Designer Core Certification, Alteryx Designer Advanced Certification, Alteryx Certified Professional, Alteryx Designer Expert, Alteryx Predictive Master, Partner Server Implementation Certification Guide

Project Manager

OPIS
Zarządza realizacją projektu, nadzoruje zespół i budżet, identyfikuje ryzyka i zarządza konfliktami. Posiada umiejętności analityczne oraz adaptuje metodyki zarządzania do konkretnych projektów.

TECHNOLOGIE
Agile, Scum, Kanban, Waterfall

CERYFIKATY
PRINCE2, AgilePM, Scrummaster,

BI Developer

OPIS
Łączy technologię z biznesem, interpretuje kluczowe wskaźniki i pomaga użytkownikom zrozumieć dane z raportów. Odpowiada za rozwój, utrzymanie baz danych i tworzenie nowych narzędzi, w tym procesów ETL.

TECHNOLOGIE
Tableau, Power BI, Alteryx, Quick Sight, SQL Server, Python, R, BPMN, Enterprise Architect, SAS

CERYFIKATY
Alteryx Designer Core, Alteryx Designer Advanced, Microsoft Certified: Power BI Data Analyst Associate, Power Platform Fundamentals, Azure Data Fundmentals, Tableau Desktop Specialist, Tableau Data Analyst

BI Specialist

OPIS
Projektuje rozwiązania BI, analizuje i raportuje dane, wspiera decyzje, identyfikuje możliwości poprawy procesów i współpracuje z zespołami. Wymaga umiejętności analitycznych, technicznych i komunikacyjnych oraz znajomości narzędzi BI.

TECHNOLOGIE
Alteryx, Qlik Sense, Python, Snowflake, Azure, Salesforce, SAS, PowerBI, SQL, VBA, Figma

CERYFIKATY
Power BI Data Analyst Associate , Alteryx Designer Core, Alteryx Designer Advanced, From Data to Insights with Google Cloud, Microsoft Certified: Power BI Data Analyst Associate, Tableau Desktop Specialist, Tableau Data Analyst

BI Server Admin

OPIS
Zarządza bezpieczeństwem i wydajnością systemów, przygotowuje raporty, konfiguruje, instaluje i aktualizuje oprogramowanie, monitoruje bezpieczeństwo, tworzy kopie zapasowe i rozwiązuje problemy.

TECHNOLOGIE
MS SQL Server, PostgreSQL, Comarch ERP XL, C#, JavaScript/HTML, SQL, PL/SQL,, T/SQL, VBA, Tableau Server, Tableau Desktop

CERYFIKATY
COMARCH ERP XL Logistyka – poziom Specjalista, COMARCH ERP XL Business Intelligence – poziom, Profesjonalista
COMARCH ERP XL Techniczny

Data Analyst

OPIS
Zbiera, przetwarza i analizuje dane, tworzy raporty i pomaga w decyzjach biznesowych. Odkrywa ukrytą wiedzę, monitoruje metryki i sporządza sprawozdania. Wymaga umiejętności technicznych i komunikacyjnych.

TECHNOLOGIE
Tableau Desktop, Tableau Server, PowerBI, SQL, Figma, GCP, BPMN, Python, Linux, AlteryxVBA

CERYFIKATY
Microsoft Certified: Power BI Data, Analyst Associate, Alteryx Designer Core, Azure Fundamentals, Alteryx Designer Cloud Core, Tableau Desktop Specialist, Tableau Certified Data Analyst

Co to oznacza dla Ciebie?

Korzystanie z naszych usług oznacza, że możesz skupić się na tym, co najważniejsze dla Twojego biznesu, jednocześnie mając pewność, że Twoje dane są w dobrych rękach. Dzięki temu możesz zwiększyć efektywność, skupić się na innowacjach i przyspieszyć swój rozwój.

Outsourcing BI pozwala na zwiększenie sił analitycznych, nawet przy braku budżetu na wynagrodzenie, dzięki możliwości wykorzystania innych środków niż budżet płacowy.

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego zakresu usług, które obejmują: architekturę danych, pozyskiwanie i integrację danych, opracowywanie analiz i raportów, wsparcie długoterminowe, zaawansowaną analitykę Machine Learning, elastyczną formę wymiaru zatrudnienia, podnoszenie kompetencji analityków, a także doświadczonych analityków we wszystkich kluczowych obszarach firmy.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, jesteśmy tu, aby pomóc. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy przyspieszyć Twój biznes.

Dla kogo Outsourcing BI?

  • Dla firm z dużymi potrzebami biznesowymi i małym zespołem analitycznym.
  • Organizacji, które dynamicznie się rozwijały i nie miały czasu stworzyć road map dla infrastruktury danych.
  • Przedsiębiorstw, które obserwują spowolnienie działania raportów i odnotowują problemy w uporządkowywaniu danych.
  • Organizacji, które chcą od podstaw budować strategię opartą na Data Driven.
  • Firm consultingowych świadczących usługi na rzecz swoich Klientów.
  • Dla każdej branży, która pracuje na obszernych bazach danych i zależy jej na zapewnieniu bezpieczeństwa płynności pracy.

Rozważasz outsourcing specjalistów BI? Zacznij przekształcać swój biznes już dziś. Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się