Wdrożenia BI i automatyzacja

Wdrożenia BI i automatyzacja

Od Excela do Business Intelligence

Uważasz, że codzienne przeklejanie danych między skoroszytami to niepotrzebna strata czasu? Chciałbyś zautomatyzować proces raportowy w swojej organizacji? Pojęcie Business Intelligence obiło Ci się o uszy, ale nie wiesz, jak do niego podejść? Nie szukaj dalej – czekaliśmy właśnie na Ciebie.

Organizujemy i wspieramy rozwój środowisk raportowych w oparciu o sprawdzone i bezpieczne technologie Business Intelligence. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, w jakim obszarze biznesowym i jak bardzo skomplikowaną strukturę ma Twoja firma, jesteśmy gotowi zabrać Was na kolejny poziom rozwoju, na którym będziecie podejmować trafne decyzje poparte analizą danych.

Korzystasz z wdrożonego systemu raportowania Business Intelligence?
Nie potrafisz znaleźć potrzebnej funkcjonalności? Wydaje Ci się, że Twojej wersji czegoś brakuje?

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, A MY WSKAŻEMY OBSZARY W KTÓRYCH MOŻEMY CIĘ WSPOMÓC.

Raport przyszłości?

Mówiąc o Business Intelligence mamy na myśli środowisko, które pozwala na automatyzację procesów pozyskiwania i modelowania danych oraz dystrybucji raportów. Cały ekosystem, może bazować na jednym systemie BI lub kilku, wyspecjalizowanych w określonych obszarach pracy z danymi. Dostarczamy również nasze autorskie oprogramowanie, rozwijające funkcjonalności gotowych systemów.

Planując wdrożenie, sugerujemy przeprowadzenie audytu, na podstawie którego będziemy mogli zarekomendować najlepsze rozwiązania. Co więcej, poza wyborem produktów i ich wdrożeniem, zapewniamy szkolenia z wykorzystanych narzędzi na każdym poziomie zaawansowania. Zależy nam na tym, abyś rozumiał swoje raporty i potrafił z nich korzystać.

BI nie dla każdego?

Nic bardziej mylnego. Z własnego podwórka znamy wdrożenia w organizacjach o różnej skali (od JDG po rozległe korporacje). Połącz swoje dane z różnych źródeł w logiczną, zautomatyzowaną całość. Wykorzystaj z nami potencjał BI jako uniwersalnego narzędzia analitycznego, bez konieczności programowania czy modyfikacji kodu.

Ponadto Business Intelligence można wdrożyć na każdym etapie rozwoju. Masz już rozległe środowisko raportowe (obsługiwane manualnie)? A może dopiero planujesz zaprojektować pierwsze mierniki wydajności i śledzić zmiany kluczowych wskaźników? Żaden scenariusz nie stanowi przeszkody, a wyłącznie okazję do pójścia naprzód.

Niejednokrotnie na etapie rozmów handlowych, jeszcze przed wdrożeniami, słyszeliśmy wypowiedzi sugerujące, że „to jeszcze nie czas na narzędzia do raportowania i wizualizacji danych, bo musimy najpierw uporządkować nasze zasoby”. Nic bardziej mylnego! Systemy pozwalające na graficzną analizę i profilowanie danych mogą znaleźć swoje zastosowanie w rozwiązywaniu również takich problemów. Przykład? Bałagan w danych adresowych (kody pocztowe, miejscowości) w systemie ERP. Budowa 3 wizualizacji pokazujących błędne przypisanie wszystkich adresów na mapie – 10 minut. Analizowanie na poziomie tabeli? Sam znasz odpowiedź.

5 najważniejszych korzyści płynących z wdrożenia narzędzi Business Intelligence w firmie

Automatyzacja

Bezobsługowa aktualizacja raportów oraz źródeł danych (bazy SQL, SAP, pliki Excel + nieskończona liczba innych).

Czas

Możesz zyskać go tyle, że ciężko będzie zapełnić pustkę w kalendarzu.

Konsolidacja

Dane oraz raporty w jednym miejscu.

Potencjał rozwojowy

Możliwość urozmaicenia wachlarza raportów czy funkcji.

Szybkość i skalowalność

Dashboardy będą działać sprawniej niż skoroszyt w Excelu.

Bezpieczeństwo

Dane oraz raporty przechowywane w jednym repozytorium z w pełni skalowalnym i zintegrowanym np. Active Directory zarządzaniem dostępem użytkowników.

Rozwój, rozwój, rozwój

BI może być krokiem metrowym lub stumilowym. Nam zależy przede wszystkim na tym, by był to krok naprzód. Tempo oraz rodzaj wdrożenia ustalimy wspólnie. Przedyskutujemy zapotrzebowanie oraz zastanowimy się nad optymalnym rozwiązaniem – zarówno pod względem czasu, jak i kosztów.

Poza samym środowiskiem BI skonsultujemy z Tobą temat danych, które posiadasz. Jeżeli wymagają one jakichkolwiek modyfikacji, dowiesz się o tym już na samym początku. Możemy wyręczyć Cię również w dostosowaniu danych źródłowych pod kątem przyjętych wymagań. Na tym etapie jesteśmy w stanie wykonać pierwsze operacje z zakresu Data Management oraz Data Analysis.

My już wiemy, jak wygląda praca w środowisku Business Intelligence. Z chęcią pokażemy Ci przykładowe rozwiązania lub wykonamy prototyp na Twoich, zanonimizowanych danych. Z przyjemnością zaoferujemy również darmowy, testowy okres próbny, abyś mógł na własnej skórze odczuć, jak może wyglądać Twoja praca w niedalekiej przyszłości. Nie daj się prosić!

Chcesz odkyć pełen potencjał raportów BI?

Zamów DARMOWĄ konsultację,

podczas której przeprowadzimy krótką analizę potrzeb i przedstawimy możliwe rozwiązania.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.