Analityka w branży logistycznej

Szybsza i świadoma budowa procesów logistycznych, na podstawie aktualnych danych

Chcąc utrzymać w porządku opisy naszych doświadczeń w tworzeniu rozwiązań analitycznych na naszej stronie WWW, podjęliśmy decyzję o prostym podziale: na branże i na obszary biznesowe. Są jednak takie dziedziny, które poprzez swoją kompleksowość kwalifikują się zarówno jako branża, jako departament w organizacji czy obszar działania wyspecjalizowanych zespołów. Jedną z takich dziedzin jest logistyka. Nasze doświadczenia z klientami potwierdzają, że zapotrzebowanie na analizę danych i poszukiwanie odpowiedzi na istotne biznesowo pytania korespondujące z tym obszarem, mogą przyjść z najmniej oczekiwanych kierunków.

Pracujesz z danymi? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe?
Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary, gdzie możemy Cię wspomóc.

Te narzędzia ułatwią Ci zarządzanie jakością i kosztami w procesie logistycznym

Wszystko to, co początkowo, na etapie planowania raportów wydaje się być próbą nieudolnego łączenia kropek, po zasileniu danymi i stworzeniu warstwy wizualnej tworzy spójną logiczną całość. To bez wątpienia główny czynnik, który przez lata budował w nas pasję pracy dla klientów, którzy potrzebowali wsparcia w tej materii. Ale czym byłaby pasja bez satysfakcji? Satysfakcja przychodzi wtedy, kiedy po oddaniu klientowi gotowego produktu, zbieramy feedback mówiący o tym, że stworzyliśmy narzędzie, które wniosło realną wartość i podniosło standard pracy w firmie lub dziale.

Z przykładów naszych realizacji warto wymienić choćby:

  • Bazujący na mapie Europy kalkulator frachtu.
  • Zestaw dashboardów wspierający sortowanie przesyłek.
  • Cykliczne raporty skuteczności doręczeń w pierwszym i drugim terminie dla nadawcy masowego.
  • Wiele innych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zbieraniu, modelowaniu lub raportowaniu danych z obszaru logistyki, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązania, a Ty już niedługo zapomnisz o szukaniu potrzebnych informacji w niekończących się tabelach.

Poznaj zastosowania gotowe do wdrożenia w Twojej firmie

Sprawdź konkretne zastosowania, gdzie nasze wsparcie może przełożyć się na wymierne korzyści. Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Tutaj znajdziesz wszystkie zastosowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się