Nasi Klienci

Zrealizowaliśmy ponad 1100 wdrożeń w różnych branżach. Posiadamy doświadczenie w następujących obszarach:

FMCG i handel detaliczny

Heinz, Unilever, Hilti, Danone, British American Tobacco, Allegro, Sodexo, Mag Dystrybucja

Produkcja przemysłowa

Faurecia, Continental, Lug Light, Metaltech, CEMEX

Transport

DPD, Fedex, NoLimit, Logintrans, Rohlig Suus

Energetyka/paliwa

CircleK, Amerigas, PSE

Medycyna i farmacja

Bayer, Novartis, Neuca, Kamsoft

Media

Zenitoptimedia, Starcom, Sales&More, TVN, CodeMedia, ITI Neovision, Cyfrowy Polsat, Agora, AEGIS, Infor IT

Nieruchomości

JLL

Telekomunikacja

Polkomtel, Orange, Play, Netia

Finanse i bankowość

BZ WBK, Getin Noble Bank, PayU, PWPW, TGE, MACIF Życie, AXA, Everest Finance

Usługi

Cisco, C&F

 • DPD

  „Astrafox dostarczyła oraz z sukcesem wdrożyła rozwiązanie informatyczne klasy Business Intelligence oparte o ekosystem Tableau w naszej organizacji[…] Wdrożone rozwiązanie pozwolił na integrację rozproszonych, po organizacji, danych, przyspieszyć prace analityczne oraz raportowe użytkowników biznesowych oraz odciążyć dział IT, zmniejszając zaangażowanie czasowe w przygotowywanie źródeł danych oraz samych raportów dla wydziałów biznesowych firmy.”

 • JLL

  “(…) Firma Astrafox Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zwiększała adopcję narzędzia Alteryx, podczas jego wdrażania w firmie. Wykonała u nas usługę szkoleń użytkowników w zakresie budowania modeli danych w narzędziu Alteryx.

  Rozwiązanie Alteryx BI przyśpiesza prace związane z przygotowaniem danych do analizy oraz z zaawansowaną analityką w organizacji. Skierowane jest głównie dla użytkowników biznesowych, jest proste, elastyczne, daje dowolność w czyszczeniu, łączeniu i analizowaniu danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych z dowolnego źródła. 

  Realizacja usługi przebiegła bez zastrzeżeń, zgodnie z przyjętym harmonogramem.”

 • Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

  „Firma Astrafox Sp. z o. o. prowadziła szkolenia dla użytkowników w zakresie tworzenia raportów analitycznych. Współpraca z firmą była na wysokim poziomie, bez zastrzeżeń i braku opóźnień, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem”

 • Heinz

  “Wdrożenie Tableau znacząco przyspieszyło prace analityczne oraz procesy raportowe w naszej organizacji. Ponadto profesjonalne konsultacje pozwoliły na szybkie opanowanie narzędzia oraz oparcie procesów raportowych działu planowania o platformę Tableau. Proaktywne podejście konsultantów pozwoliło na zaprojektowanie optymalnej struktury i formy raportów. Zachęcamy Państwa do wdrożenia technologii Tableau wraz z firmą Astrafox.”

 • Unilever

  “Tableau pozwoli nam w przyjazny sposób prezentować wiele wskaźników, na których opieramy swoją pracę. Szkolenie prowadzone było w ciekawy i dynamiczny sposób. Prowadzący na bieżąco reagował na zapytania i pomysły uczestników.”

 • Trans.eu

  “Używamy Tableau do wizualizacji tego co się dzieje w naszym systemie (używanym przez 30000 firm). Raportujemy dane zarówno z ustabilizowanych, popularnych produktów, jak i tych które dopiero wprowadzamy na rynek. Możliwość tworzenia wielu widoków, filtrów do raportów i ich automatyczne odświeżanie w zadanym czasie jest dużym ułatwieniem w dostarczaniu danych do odpowiednich osób. (…) W większości wykorzystujemy extract’y ze względu na znaczne przyspieszenie, ciekawostka: największy raport zawiera dane w ponad 100 mln rekordów i daje radę.” 

 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

  “Śmiało mogę powiedzieć, że projekt „Smart Data Analysis for the Support of Rational Decision Making in the Energy Sector”, w którym obok SAP HANA wykorzystaliśmy właśnie Tableau zakończył się sukcesem (…) Po każdej prezentacji wizualizacji wyników wielu przedstawicieli biznesu i nauki zadawało nam pytania o Tableau.” 

 • Sodexo

  “Tableau daje nam możliwość bardzo dynamicznej reakcji na zmieniające się potrzeby informacyjne, pozwalając w zaskakująco prosty, efektywny i efektowny sposób, budować wizualizacje łączące dane z uporządkowanych struktur hurtowni danych z wynikami analiz ad-hoc, dostępnymi w plikach excelowych.” 

 • Polkomtel (Plus GSM)

  “Tableau daje nam tą korzyść, że czas pomiędzy pytaniami odnośnie danych a momentem odpowiedzi jest naprawdę krótki, no i możliwość dostępu do szerokiej gamy źródeł w jednym środowisku…” 

 • Veolia Energia Warszawa

  “Warsztaty Tableau uświadomiły nam jak potężne jest to narzędzie. Pomimo dość krótkiego czasu poruszyliśmy zaawansowane tematy, (…) dobrze dobrane przykłady rozjaśniły nam sporo wątpliwości…” 

 • Jones Lang LaSalle

  “Dwudniowe szkolenie z zaawansowanych funkcji Tableau Desktop stanowiło dla nas sporą wartość dodaną. Jest to świetne narzędzie do wizualizacji danych, jak również posiada wiele możliwościach, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.” 

 • Hilti

  “Podkreślamy ogromne zaangażowanie oraz profesjonalizm osób reprezentujących Astrafox, co w ogromnym stopniu przyczyniło się do szybkiego i efektywnego wdrożenia narzędzia Tableau. Proponowane i wdrożone rozwiązania w istotny sposób przyspieszyły prace analityczne oraz raportowe w całej organizacji.” 

 • B2X Care Solutions

  „Firma Astrafox Sp. z o. o. współpracuje z nami już od 2017 roku. Firma dostarczyła licencje, świadczy usługi maintenance dla dostarczonego oprogramowania narzędziowego klasy business intelligence oraz serwisu wymiany danych w okresie udzielanych subskrypcji. Świadczone usługi to przede wszystkim odpowiedni dostęp do danych, dostęp do nowych wersji oprogramowania, wsparcie techniczne dla administratorów, naprawa zgłaszanych błędów.”

 • Grupa Pracuj

  „Tableau BI wykorzystywane jest jako narzędzie analityczne i raportowe w naszej organizacji. Program ten umożliwia łatwe tworzenie raportów, statystyk, prognoz i innych wizualizacji w kilka sekund, dzięki metodzie drag and drop. Tableau pozwoliło całkowicie zmienić sposób myślenia o danych i skupić się na analizie oraz wyciąganiu wartościowych wniosków. Narzędzie to umożliwia integrację z danymi z ponad stu różnych źródeł.”

 • Candid Group

  “BI Expert Services team by Astrafox successfully improved interactive Tableau dashboards and created new budget, financial data, and Management Board dashboards. […] We work with BI Expert Services team by Astrafox also in terms of Alteryx services. […] The implemented solution allowed the integration of data dispersed throughout the organization, accelerate the analytical and reporting work of business users and relieve the IT department, reducing the time commitment in preparing data sources and the reports themselves for the company’s business departments. We recommend working with BI Expert Services team by Astrafox.”

 • Bayer

  „Firma Astrafox Sp. z o. o. zrealizowała szkolenie z zakresu Tableau Prep oraz wykonała usługi budowy raportów analitycznych dla organizacji. Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń, a jakość ze świadczonych usług oceniamy bardzo wysoko. Doświadczenie i umiejętności konsultantów, pozwoliły na efektywną realizacje projektów. Pracownicy korzystają z najnowszych technologii, posiadają ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, o czym mogliśmy się przekonać podczas naszej współpracy.”

 • E.ON

  „Od 2019 współpracujemy z firmą Astrafox Sp. z o. o. Firma dostarczyła licencje Tableau oraz przeprowadziła szkolenia dla naszych pracowników. Podczas szkoleń zostały omówione tematy dotyczące dobrych praktyk wizualizacji, podłączenie bazy danych, kalkulacji, formatowania, tworzenia dashboard’ów. Szkolenia pracowników zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny co przyczyniło się do szybkiego i efektywnego wdrożenia narzędzia w naszej organizacji. Jesteśmy zadowoleni ze świadczonych przez firmę usług.”

 • Grupa OLX

  „Firma Astrafox Sp. z o. o. realizuje dla serwisu Otodom usługi dotyczące projektowania oraz budowy raportów analitycznych, opartych na oprogramowaniu Tableau BI. Doświadczenie i umiejętności konsultantów, pozwoliły na efektywną realizację projektów Konsultanci dysponują dużym doświadczeniem technicznym i biznesowym oraz realizują produkty według najlepszych standardów wizualizacji danych, co przekłada się na produkty raportowe wysokiej jakości. Proaktywna postawa konsultantów poparta wieloletnim doświadczeniem w obszarze pracy z danymi pozwoliła na szybkie osiągnięcie naszych celów biznesowych oraz realizację projektów na najwyższym poziomie.”

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy o współpracy

Skontaktuj się