Pomagamy zrozumieć Twoje dane

business intelligence, ETL, data science, workflow
 

Pomagamy zrozumieć Twoje dane

business intelligence, ETL, data science, workflow
 
Pobierz TableauPobierz Alteryx

Tableau

Tableau to rozwiązanie, które pozwala całkowicie zmienić sposób myślenia o danych i skupić się na analizie oraz wyciąganiu wartościowych wniosków. Stworzone po to, by zamienić setki tabel z milionami danych w czytelne wykresy, przygotowywane bezpośrednio przez ludzi z biznesu a nie informatyków. Umożliwia łatwe i szybkie tworzenie raportów, statystyk, prognoz i innych wizualizacji bez konieczności programowania, dzięki metodzie drag and drop.

Dowiedz się więcej

Alteryx

Alteryx skraca proces przygotowywania danych nawet stukrotnie i pozwala łatwo zarządzać wiedzą Twojej organizacji. Z łatwością możesz eksportować dane i udostępniać je członkom zespołu. Alteryx to również zaawansowane narzędzie do Data Science, umożliwiające szybką inspekcję danych, zbudowanie modelu np. regresji czy drzew decyzyjnych i zastosowanie go do predykcji.

Dowiedz się więcej

Snowflake

Snowflake zmieni Twój sposób myślenia o hurtowniach danych. To nowoczesna inteligentna baza danych w chmurze, która umożliwia analizę olbrzymich ilości danych w czasie rzeczywistym. Nie posiada limitów w ilości przetwarzanych danych ani liczby jednoczesnych użytkowników. A co najważniejsze jest dokładnie dostosowana do potrzeb Twojej organizacji.

Dowiedz się więcej

Analityka

Wdrożenie analityki może dotyczyć zarówno zestawu dasboardów z określonego obszaru, jak i zunifikowanego systemu raportowania w całej firmie. Od momentu rozpoczęcia współpracy naszym głównym celem jest stworzenie analiz, które zmienią oblicze pracy z danymi w organizacji.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Realizujemy profesjonalne szkolenia z Tableau, Alteryx, R i metodyk wizualizacji danych na różnych poziomach – od początkującego do zaawansowanego. Nasi specjaliści to praktycy z doświadczeniem z prawdziwych wdrożeń. Większość szkoleń jest prowadzona w formie warsztatowej.

Dowiedz się więcej

Blog

Jak stać się dobrym analitykiem?

Jak stać się dobrym analitykiem?

Obecnie na rynku pracy pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na analityków, ale co trzeba zrobić, żeby nim zostać? Jakie kompetencje stanowią kluczową rolę i znajomość jakich narzędzi może okazać się przydatna? W tym artykule postaramy się poruszyć naszym zdaniem...

czytaj dalej

Klienci

 

Zrealizowaliśmy ponad 300 wdrożeń w wielu, różnych branżach. Poznaj niektórych spośród naszych Klientów.