Zastosowania

Zastosowania

Dostarczamy organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby mogły skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Wsoieramy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence. Specjalizujemy się w narzędziach Tableau, Alteryx, Snowflake, Microsoft Power BI. Obecnie mamy ponad 300 zadowolonych klientów z różnych branż., takich jak np.: FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość itp.

Sprawdź proponowane przez nas zastosowania:

Helpdesk IT

Kompleksowe raportowanie efektywności pracy w obszarze działów wsparcia technicznego to przestrzeń analityczna, którą budowaliśmy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej. Dzięki nam może na bieżąco kontrolować pracę dużego działu wsparcia, wykorzystując raporty operacyjne efektywnie wspierające różne inicjatywy.

Więcej >>

Estymacja sprzedaży

Chcesz przewidzieć przyszłość Twojego biznesu? Jeśli oprzemy się na reprezentatywnych okresach historycznych, odpowiednio przygotujemy dane i trafnie dobierzemy predyktory, będziemy mogli z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć wartości wybranych wskaźników w przyszłości.

Więcej >>

Sortowanie przesyłek

Stale rozwijający się rynek e-commerce stymuluje wzrost potrzeb klientów na szybkie wysyłanie dużej ilości paczek. Rosną również oczekiwania związane ze skutecznością doręczania. Niedostarczenie paczki w pierwszym terminie może mieć różne powody, również takie które leżą po stronie odbiorcy. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Więcej >>

Lojalność Klientów

Pracujesz z danymi związanymi z lokajnością klienta? Chcesz podejmować lepsze decyzje biznesowe? Zamów bezpłatną konsultację potrzeb analitycznych, podczas której wskażemy obszary gdzie możemy Cię wspomóc.

Więcej >>

Raporty kierownik-zarząd

Pracujesz z danymi, które raportujesz do zarządu? Sprawdź rozwiązanie, które odciąży Cię z części dotychczasowych zadań.

Więcej >>

Raporty należności

Raportowanie zobowiązań należności jest niezbędnym elementem kontroli płynności finansowej w firmie. W Tableau możesz kontrolować te należności na różnych poziomach.

Więcej >>

Dystrybucja numeryczna

Dystrybucja numeryczna jest jednym z podstawowych parametrów kalkulowanych w obszarze Trade Marketingu. Wskaźnik ten informuje, w jakiej liczbie sklepów dostępny jest nasz produkt. Celem raportu jest prezentacja struktury dystrybucyjnej dla poszczególnych sieci sklepów regionalnych.

Więcej >>

Raporty na posiedzenia zarządu

Zbliża się posiedzenie zarządu, a Ty musisz przygotować raport? Proponujemy Ci wsparcie w zakresie budowy kompleksowej prezentacji danych dla bardzo wymagających użytkowników – budujemy statyczne raporty w zrozumiałej, przejrzystej formie, bez marginesu na błąd.

Więcej >>

Raporty BI w praktyce

Czujesz się ograniczany przez Excel? Pomożemy Ci obudzić potencjał ukryty w narzędziach BI! Jest to środowisko bogate w rozmaite funkcje. Znajdziesz w nim interaktywne powiązania między wizualizacjami czy złożone opcje związane z filtrowaniem danych i dochodzeniem do istoty problemu.

Więcej >>

Analiza danych telesprzedażowych

Zajmujesz się telesprzedażą i zbierasz ogromne ilości danych? Sprawna koordynacja pracy konsultantów, monitorowanie ich efektywności i wnikliwa analiza wyników poszczególnych kampanii telesprzedażowych mogą okazać się kluczem do poprawy wyników finansowych. 

Więcej >>

Prezentacja danych w czasie rzeczywistym

Zbliża się posiedzenie zarządu, a Ty musisz przygotować raport? Proponujemy Ci wsparcie w zakresie budowy kompleksowej prezentacji danych dla bardzo wymagających użytkowników – budujemy statyczne raporty w zrozumiałej, przejrzystej formie, bez marginesu na błąd.

Więcej >>

Koszty pracy

Zdobądź pełną kontrolę nad kosztami pracy w Twojej firmie, pozostań niezależny! Poznaj rzeczywiste koszty pracy – łatwo zauważysz, które kategorie generują największe wydatki, w dowolnym okresie, za który posiadasz dane. Pomożemy Ci zaobserwować trendy pojawiające się w kosztach i porównać je z zyskami firmy. Wykorzystując nowo zdobytą wiedzę, będziesz mógł poczynić znaczne oszczędności oraz na bieżąco lokować zasoby w optymalny sposób.

Więcej >>

i
Obsługa wniosków

Dowiedz się, które wnioski są problematyczne dla pracowników, a które dla klientów! Raportowanie wokół procesu obsługi wniosków pozwala na znaczną optymalizację pracy w tym obszarze, identyfikację tzw. wąskich gardeł i przyspieszenie procesu decyzyjnego. Z naszym wsparciem m.in. usprawnisz przepływ wniosków, wejdziesz w posiadanie aktualnych danych na temat ich liczby na poszczególnych etapach oraz zaczniesz kontrolować czas ich rozpatrywania.

Więcej >>

Budżetowanie

Budżetowanie to złożony proces, wymagający precyzyjnej analizy wielu czynników. Na ich podstawie możemy przyjąć takie założenia, które umożliwią celne planowanie i zminimalizują potrzeby wprowadzania korekt w ciągu roku. Wykorzystując odpowiednie narzędzia, pomożemy Ci ograniczyć czas, który poświęcasz na zbieranie danych i tworzenie modeli tak, żeby nie zabrakło Ci go na merytoryczną analizę danych.

Więcej >>

Niestandardowe źródła danych w systemach BI

Stworzymy dla Ciebie connector łączący dowolne REST API z Twoją platformą Business Intelligence. Podczas naszej wieloletniej pracy consultingowej w obszarze analizy danych, wyspecjalizowaliśmy się m.in. w integrowaniu platform Business Intelligence z innymi systemami. Tworzenie i udostępnianie po stronie klienta małego skryptu, który przejmuje zadanie transferowania danych, jest najłatwiejszą i najbezpieczniejszą metodą przekazywania ich między systemami.

Więcej >>

Łańcuch dostaw

Poznaj rozwiązanie dla wszystkich ogniw łańcucha dostaw! Jesteś dostawcą, odbiorcą, pośrednikiem, a może spełniasz kilka z tych ról jednocześnie? Wdrożenie Business Intelligence sprawdzi się w każdym scenariuszu. Zacznij w prosty i bezobsługowy sposób monitorować kluczowe wskaźniki, takie jak terminowość, rotacja, wykorzystanie limitów czy realizacja celów.

Więcej >>

Mierzenie skuteczności kampanii

Mierzenie skuteczności kampanii to klucz do wzrostu wartości biznesowej marki. Możemy Ci w tym pomóc dzięki zaawansowanej analizie danych i analityce wizualnej. Mierząc skuteczność działań omnichannelowych i kampanii marketingowych, zyskasz wiedzę o tym, jakie powinieneś podjąć inicjatywy, żeby odnotować wzrost zaangażowania i zadowolenia swoich klientów.

Więcej >>

Segmentacja klientów i targeting

Segmentacja i targeting pomogą Ci zrozumieć zachowania oraz potrzeby klientów. Możesz przygotować lepsze kampanie, materiały, treści wysyłane e-mailem, będziesz mógł także lepiej przeszkolić przedstawicieli handlowych wiedząc, czego chce rynek. Pomożemy Ci uporządkować dane i przygotować wartościowe raporty oraz dashboardy, które jasno wskażą, jakie kroki należy podjąć i co warto poprawić lub rozwinąć, aby osiągnąć sukces.

Więcej >>

Analiza sentymentu

Czy w Twojej organizacji na co dzień prowadzi się konta w różnych social mediach? Chciałbyś wykonać analizę efektywności poszczególnych kampanii? A może chcesz zbadać emocjonalne nacechowanie komentarzy? Posiadamy doskonały przepis, który może Ci to ułatwić!

Więcej >>

Wdrożenia BI i automatyzacja

Uważasz, że codzienne przeklejanie danych między skoroszytami to niepotrzebna strata czasu? Chciałbyś zautomatyzować proces raportowy w swojej organizacji? Pojęcie Business Intelligence obiło Ci się o uszy, ale nie wiesz, jak do niego podejść? Nie szukaj dalej – sprawdź! 

Więcej >>

Ocena Lojalności Klientów

Uzyskaj o 5% wyższe przychody dzięki analizie jednego wskaźnika! NPS (Net Promoter Score) to narzędzie oceny lojalności klientów naszej firmy. W zależności od tego jak je wyskalujemy, możemy śledzić wizerunek firmy, marki czy produktu, w podziale na kanały, którymi docieramy do Klientów. Sprawdź!

Więcej >>

}
Rejestracja Czasu Pracy

Sprawna koordynacja dostępności czasowej pracowników jest niezbędna dla poprawnego funkcjonowania każdej firmy. Rozwiązania Business Intelligence pomogą Ci monitorować wszystkie najważniejsze wskaźniki dotyczącej rejestracji czasu pracy.

Więcej >>

b
Raporty Awizacji Gości

Bezbłędna awizacja to istotny element dbania o bezpieczeństwo w większości organizacji.  W trosce o komfort swoich klientów, firmy chcą aby proces awizacji był jak najbardziej przejrzysty i szybki. Aby go usprawnić, proponujemy elastyczne narzędzia wspierające zarządzanie w tym obszarze, bazujące na zawsze aktualnych, interaktywnych raportach osadzonych na plaformach Business Intelligence.

Więcej >>

Ograniczenie Rotacji Pracowników

Pomożemy ci z rozwiązaniem problemu rotacji pracowników oraz obniżymy koszty i czas ich rekrutacji!

Więcej >>

Sprzedaż i CRM w farmacji

Dzięki trafnej identyfikacji źródeł sukcesów i potencjalnych zagrożeń możesz zwiększyć swoją sprzedaż, dowiedz się jak to zrobić w zaledwie 3 krokach. Pozwól pracownikom wykorzystać i zrozumieć narzędzia, które zwiększą ich wydajność.

Więcej >>

Kontrola produkcji

Firmy produkcyjnie stoją przed wieloma wyzwaniami związanymi z koordynacją procesu produkcji. Na końcowy wynik firmy ma wpływ każdy najmniejszy krok, zaczynając od zakupu surowców, kończąc na sprzedaży gotowych produktów. Szczególnie ważnym elementem jest sam etap produkcji. Zarządzaj nim sprawnie dzięki spersonalizowanym raportom! Kontroluj wydajność maszyn i pracowników.

Więcej >>

n
Anonimizacja raportów

Wykorzystanie na potrzeby prezentacji gotowego rozwiązania jest znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie niż posługiwanie się zrobionym na szybko mockupem. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na anonimizację danych w gotowych raportach, tak, żeby móc posłużyć się nimi w celach prezentacyjnych.

Więcej >>

Jeśli nie znałeś interesującego Cię zastosowania, wypełnij formularz

Chętnie skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.