Podcasty

Pogromcy Pie Chartów to nasz autorski nowy podcast biznesowy o roli danych i umiejętności pozyskiwania cennych informacji w nich zawartych. Wykraczamy poza świat Tableau czy Alteryx. Luźno rozmawiamy o świecie analityki, najnowszych trendach i wyzwaniach w zakresie analizy danych. Znajdziesz nas na najpopularniejszych platformach streamingowych. Sprawdź naszą całą playlistę lub wybierz konkretny odcinek poniżej.Chcesz dostawać powiadomienia o najnowszych odcinkach? Kliknij tutaj!

banery data science
#2 Oszczędności i korzyści biznesowe wynikające z audytu środowiska raportowego

#2 Oszczędności i korzyści biznesowe wynikające z audytu środowiska raportowego

Ewa Łapińska, Sebastian Wareluk 
Dowiedz się, jak zwiększyć konkurencyjność firmy i zidentyfikować źródła niewydajności! Jesteś organizacją, która podejmuje decyzje w oparciu o dane? Czy korzystasz z rozwiązań raportowych, a może właśnie stoisz przed takim wyborem? Posłuchaj podcastu i sprawdź, jak audyt może Ci pomóc.

Narzędzia ETL

#3 Narzędzia ETL, czyli co się dzieje z danymi zanim trafią one do wizualizacji

Michał Maliszewski, Sebastian Wareluk W trzecim odcinku naszego podcastu rozmawiamy o narzędziach ETL i ich roli w procesie raportowania. Dlaczego kluczowe jest odpowiednie przygotowanie danych do analizy i jakich błędów przy tym uniknąć. Jak zmieniły...

#3 Narzędzia ETL, czyli co się dzieje z danymi zanim trafią one do wizualizacji

Michał Maliszewski, Sebastian Wareluk
W trzecim odcinku naszego podcastu rozmawiamy o narzędziach ETL i ich roli w procesie raportowania. Dlaczego kluczowe jest odpowiednie przygotowanie danych do analizy i jakich błędów przy tym uniknąć. Jak zmieniły się same narzędzia ETL i ich dostępność na przestrzeni ostatnich lat.