Ludzie


Ludzie

W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Poznaj nasz zespół.

Piotr

CEO
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.

Przemek

COO
Doktor informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Piotr

CTO
Absolwent PW. Ekspert w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Architekt i jeden z współtwórców AMODIT. Entuzjasta piwa craftowego, w wolnych chwilach waży swoje własne.

Ewa

Senior Sales Manager BI
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.

Izabela

Sales & Marketing Manager
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.

Sebastian

BI Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.

Monika

Sales Specialist BI
Z doświadczeniem w branży IT od 1998 roku. Pasjonatka kuchni włoskiej, tańca i kina europejskiego. Wolny czas spędza w podróży.

Monika

Senior Sales Manager
Absolwentka PW, SGH, doświadczenie ERP, AMODIT. Sprzedaje, negocjuje, pokazuje AMODIT. Uwielbia teatr, odpoczywa na rowerze.

Maciej

Business Processes Adviser
Handlowiec, ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. W wolnym czasie gotuje, pływa i chodzi na saunę.

Piotr

BI Manager
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji i prezentacji danych oraz oprogramowania Tableau. Miłośnik marki Audi, whiskey single malt. Lubi aktywnie spędzać czas. Trener Tableau.

Michał

Senior BI Consultant
Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty. Po godzinach trenuje crossfit, spełnia się również jako wokalista zespołu metalowego i improwizator kulinarny.

Łukasz

BI Consultant
Specjalista BI i entuzjasta wizualizacji danych. Wspiera klientów z różnych branż w tworzeniu kompleksowych rozwiązań raportowych i szkoląc użytkowników Tableau i Alteryx.

Piotr

BI Consultant
Absolwent PW, pasjonat sieci neuronowych. Programista, wdrożeniowiec BI. W wolnych chwilach łączy wiedze z biologii z algorytmami genetycznymi tworząc wirtualny ekosystem.

Justyna

Office Manager
Perfekcjonistka. Zajmuje się nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem biura. Po pracy: Kochająca matka.

Monika

Marketing Manager
Z marketingiem w branży Business Intelligence związana od 2015 roku. W pracy najlepiej odnajduje się w digitalowym świecie, a prywatnie w górach, szalejąc na nartach lub podbijając szlaki trekingowe.

Daria

B2B Online Marketing Leader
Od kilku lat rozwija się w dziedzinie strategicznego zarządzania marketingowego oraz marketingu online produktów B2B. Definiuje strategię marketingową dla produktu AMODIT. Po godzinach – maniak serialowy.

Piotr

Consultant
Odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych. Doświadczony programista, zaangażowany w najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa.

Łukasz

Senior Service Consultant
Absolwent PW, doświadczenie w analizie, projektowaniu, wdrażaniu systemów IT. Trener i entuzjasta programowania w języku R. Hobbystycznie wspina się sportowo, biega maratony.

Damian

Service Team Director
Absolwent informatyki na PL, z zamiłowania programista. Zarządza działem wdrożeń i serwisu. W wolnych chwilach wędkuje i gra w squasha.

Artur

Service Consultant
Wdrożeniowiec odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój systemów. Absolwent SGH. Domator, majsterkowicz, miłośnik filmów i motoryzacji.

Tadeusz

Service Consultant
Inżynier informatyk. Wolny czas spędza na spotkaniach piosenki żeglarskiej, a zimą szaleje na nartach.

Piotr

Service Consultant
Wdrożeniowiec systemu Amodit. Informatyk z 14-letnim doświadczeniem. Jego hobby to fotografia i turystyka.

Przemysław

Full Stack Developer
Absolwent PW, full stack developer. Odpowiedzialny za rozwój produktów. Trenuje boks w kategorii średniej.

Borys

Full Stack Developer
Absolwent Systemów Komputerowych i Sieci. Programista. Gra w szachy i ma tytuł „Candidate Master of Sports” w tym sporcie.

Rafał

Full Stack Developer
Absolwent PW, specjalista IoT. Zajmuje się rozwojem produktu. Po pracy piłkarz kibic Realu Madryt.

Rafał

BI/ERP Consultant
Konsultant z 6-letnim doświadczeniem. Ekspert w obszarze logistyki, oraz zagadnień magazynowych. Po pracy zapalony kibic piłki ręcznej sympatyzujący z drużyną Wisła Płock.

Tomasz

BI Developer
Programista .Net, odpowiedzialny za wdrożenia systemów. Uwielbia fantastykę i sci-fi, maniak seriali sensacyjnych.

Sławek

BI/Workflow Consultant
Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Odpowiedzialny za rozwój AMODIT. Jego pasją jest fotografia, wolne chwile spędza żeglując na Mazurach.

Marek

BI/ERP Consultant
Absolwent UW. Tłumaczy z języka księgowości na język informatyki. Zajmuje się utrzymaniem systemów ERP. Uwielbia ciepłe kraje i promocje lotnicze najlepiej zestawie.

Share This