Ludzie


Ludzie

W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Poznaj nasz zespół.

Piotr

CEO

Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.

Przemek

COO

Doktor informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Piotr

CTO

Absolwent PW. Ekspert w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Architekt i jeden z współtwórców AMODIT. Entuzjasta piwa craftowego, w wolnych chwilach waży swoje własne.

Anna

BI Sales Director

Pasjonatka automatyzacji raportowania, wizualnej analizy danych i ambasador Tableau. Managerskie i analityczne szlify zdobyła w dużej firmie telekomunikacyjnej.

Ewa

Business Development Manager

Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia. Na co dzień uwielbia spotkania z przyjaciółmi i gry planszowe.

Izabela

BI Senior Sales Manager

Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.

Monika

Customer Renewals Manager

Z doświadczeniem w branży IT od 1998 roku. Pasjonatka kuchni włoskiej, tańca i kina europejskiego. Wolny czas spędza w podróży.

Ryszard

BI Sales Specialist

Prawnik z wykształcenia, sprzedawca z zamiłowania. Uwielbia kontakt z klientem, rozmowa to jego żywioł. Kocha jedzenie, festiwale muzyki elektronicznej oraz cytaty z polskich filmów.

Monika

Senior Sales Manager

Absolwentka PW, SGH, doświadczenie ERP, AMODIT. Sprzedaje, negocjuje, pokazuje AMODIT. Uwielbia teatr, odpoczywa na rowerze.

Piotr

BI Service Delivery Director

Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji danych oraz oprogramowania Tableau. Absolwent ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant oraz trener Tableau.

Łukasz

BI Senior Consultant 

Specjalista BI i entuzjasta wizualizacji danych. Wspiera klientów z różnych branż w tworzeniu kompleksowych rozwiązań raportowych i szkoląc użytkowników Tableau i Alteryx.

Michał

BI Senior Consultant & Trainer

Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty. Po godzinach trenuje crossfit, spełnia się również jako wokalista zespołu metalowego i improwizator kulinarny.

Sebastian

BI Consultant & Trainer

Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.

Piotr

R&D Tech Lead

Pasjonat sieci neuronowych. Programista, wdrożeniowiec BI. W wolnych chwilach łączy wiedze z biologii z algorytmami genetycznymi tworząc wirtualny ekosystem.

Justyna

Operations Director

Perfekcjonistka. Zajmuje się nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem biura. Po pracy: Kochająca Matka.

Daria

Head of Marketing

Od kilku lat rozwija się w dziedzinie strategicznego zarządzania marketingowego oraz marketingu online produktów B2B. Definiuje strategię marketingową dla produktu AMODIT. Po godzinach – maniak serialowy.

Piotr

Head of Implementation and Service 

Wdrożeniowiec systemu Amodit. Informatyk z 14-letnim doświadczeniem. Jego hobby to fotografia i turystyka.

Janusz

Development Director

Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Wytycza ścieżki rozwoju Platformy AMODIT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym w zakresie optymalizacji procesów. Jego pasją jest fotografia.

Kamil

Product Development Manager

Konsultant wdrożeniowy Amodit z zapleczem zawodowym w implementacji systemów kadrowych. Prywatnie – domator, entuzjasta dwóch kółek w stylu Café Racer.

Łukasz

Senior Service Consultant

Absolwent PW, doświadczenie w analizie, projektowaniu, wdrażaniu systemów IT. Trener i entuzjasta programowania w języku R. Hobbystycznie wspina się sportowo, biega maratony.

Janusz

Service Consultant

Absolwent SGGW. Posiada doświadczenie w obszarze transportu i logistyki. Prywatnie mąż, ojciec, miłośnik gier komputerowych, gry na gitarze i jazdy na motocyklu.

Robert

Service Consultant

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Miłośnik dobrej książki, podróżowania w miejsca nieturystyczne, a także spędzania czasu wolnego w sposób aktywny.

Michał

Service Consultant

Absolwent UW. Wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem m.in. rozwiązań GIS. Licencjonowany operator bezzałogowych statków powietrznych. Swoją wiedzę wykorzystuje w trakcie wykopalisk archeologicznych, przy których stosuje nowoczesne technologie.

Łukasz

Service Consultant

Konsultant wdrożeniowiec AMODIT. Posiada doświadczenie w księgowości. Jego hobby jest koszykówka i informatyka (oprogramowanie).

Gabriel

Service Consultant

Absolwent Wydziału Zarządzania AGH, certyfikowany analityk biznesowy. W wolnych chwilach gra na kontrabasie lub w badmintona.

Damian

Service Team Director

Absolwent informatyki na PL, z zamiłowania programista. Zarządza działem wdrożeń i serwisu. W wolnych chwilach wędkuje i gra w squasha.

Piotr

Software Development Director

Odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych. Doświadczony programista, zaangażowany w najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa.

Anna

Full Stack Developer

Inżynier, programistka, absolwentka Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się tworzeniem edytora diagramów dla AMODIT. Zmienia ulubioną piosenkę średnio co miesiąc. W ramach hobby rysuje komiksy.

Rafał

Full Stack Developer

Programista systemu AMODIT. Prywatnie posiadacz zielonego pasa w Karate Kyokushi. Fan klimatów sci-fi i muzyki hardcore.

Marek

BI/ERP Consultant

Absolwent UW. Tłumaczy z języka księgowości na język informatyki. Zajmuje się utrzymaniem systemów ERP. Uwielbia ciepłe kraje i promocje lotnicze najlepiej zestawie.

Rafał

BI/ERP Consultant

Konsultant z 6-letnim doświadczeniem. Ekspert w obszarze logistyki, oraz zagadnień magazynowych. Po pracy zapalony kibic piłki ręcznej sympatyzujący z drużyną Wisła Płock.