Ludzie


Ludzie

W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Poznaj nasz zespół.

Piotr

CEO
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.

Przemek

COO
Doktor informatyki, posmysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Piotr

CTO
Absolwent PW. Ekspert w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Architekt i jeden z współtwórców AMODIT. Entuzjasta piwa craftowego, w wolnych chwilach waży swoje własne.

Ewa

Senior Sales Manager BI
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.

Izabela

Sales & Marketing Manager
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.

 

Sebastian

Business Intelligence Team
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.

Monika

Senior Sales Manager
Absolwentka PW, SGH, doświadczenie ERP, AMODIT. Sprzedaje, negocjuje, pokazuje AMODIT. Uwielbia teatr, odpoczywa na rowerze.

Marta

Sales Manager
Szalona perfekcjonistka, totalnie zaangażowana w sprzedaż. Jej kluczem do sukcesu jest słuchanie ludzi, oraz rozumienie ich potrzeb. Kochająca matka. Entuzjastka sztuki kulinarnej.

Piotr

Senior BI Consultant
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji i prezentacji danych oraz oprogramowania Tableau. Miłośnik marki Audi, whiskey single malt. Lubi aktywnie spędzać czas. Trener Tableau.

Michał

BI Consultant
Analityk biznesowy po Ekonomii, trener Tableau. Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie. Po godzinach wokalista zespołu metalowego, improwizator kulinarny.

Piotr

BI Consultant
Odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych. Doświadczony programista, zaangażowany w najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa.

Piotr

BI Consultant
Absolwent PW, pasjonat sieci neuronowych. Programista, wdrożeniowiec BI. W wolnych chwilach łączy wiedze z biologii z algorytmami genetycznymi tworząc wirtualny ekosystem.

Justyna

Office Manager
Perfekcjonistka. Zajmuje się nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem biura. Po pracy: Kochająca matka i autorka bloga poświęconego przemyśleniom i kulinariom.

Sławek

BI/Workflow Consultant
Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Odpowiedzialny za rozwój AMODIT. Jego pasją jest fotografia, wolne chwile spędza żeglując na Mazurach.

Marek

BI/ERP Consultant
Absolwent UW. Tłumaczy z języka księgowości na język informatyki. Zajmuje się utrzymaniem systemów ERP. Uwielbia ciepłe kraje i promocje lotnicze najlepiej zestawie.

Rafał

BI/ERP Consultant
Konsultant z 6-letnim doświadczeniem. Ekspert w obszarze logistyki, oraz zagadnień magazynowych. Po pracy zapalony kibic piłki ręcznej sympatyzujący z drużyną Wisła Płock.

Damian

Service Team Director
Absolwent informatyki na PL, z zamiłowania programista. Zarządza działem wdrożeń i serwisu. W wolnych chwilach wędkuje i gra w squasha.

Łukasz

Senior Service Consultant
Absolwent PW, doświadczenie w analizie, projektowaniu, wdrażaniu systemów IT. Trener i entuzjasta programowania w języku R. Hobbystycznie wspina się sportowo, biega maratony.

Iga

Service Consultant
Magister finansów, z zamiłowaniem do nowych technologii. Wdrożeniowiec. Wolny czas spędza przy dobrej książce z trzema psami na kolanach.

Artur

Service Consultant
Wdrożeniowiec po ekonomii, odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój systemów. W domu majsterkowicz, uwielbia oglądać horrory.

Tomasz

BI Developer
Programista .Net, odpowiedzialny za wdrożenia systemów. Uwielbia fantastykę i sci-fi, maniak seriali sensacyjnych.

Przemysław

Full Stack Developer
Absolwent PW, full stack developer. Odpowiedzialny za rozwój produktów. Trenuje boks w kategorii średniej.

Borys

Full Stack Developer
Absolwent Systemów Komputerowych i Sieci. Programista. Gra w szachy i ma tytuł „Candidate Master of Sports” w tym sporcie.

Rafał

Full Stack Developer
Absolwent PW, specjalista IoT. Zajmuje się rozwojem produktu. Po pracy piłkarz kibic Realu Madryt.

Share This