Ludzie


Ludzie

W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Poznaj nasz zespół.

Piotr

CEO

Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.

Przemek

COO

Doktor informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Piotr

CTO

Absolwent PW. Ekspert w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Architekt i jeden z współtwórców AMODIT. Entuzjasta piwa craftowego, w wolnych chwilach waży swoje własne.

Anna

Senior Account Manager

Pasjonatka automatyzacji raportowania, wizualnej analizy danych i ambasador Tableau. Managerskie i analityczne szlify zdobyła w dużej firmie telekomunikacyjnej.

Ewa

Senior Sales Manager BI

Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia. Na co dzień uwielbia spotkania z przyjaciółmi i gry planszowe.

Izabela

Sales Account Manager

Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.

Magda

Sales Manager

Z wykształcenia i z pasji psycholog. Na co dzień wspiera sprzedaż narzędzi BI. Nienawidzi nudy i stagnacji- trenuje Krav Magę, lubi squasha, siatkówkę i długie spacery ze swoim psem Batmanem.

Monika

Sales Specialist BI

Z doświadczeniem w branży IT od 1998 roku. Pasjonatka kuchni włoskiej, tańca i kina europejskiego. Wolny czas spędza w podróży.

Monika

Senior Sales Manager

Absolwentka PW, SGH, doświadczenie ERP, AMODIT. Sprzedaje, negocjuje, pokazuje AMODIT. Uwielbia teatr, odpoczywa na rowerze.

Maciej

Business Processes Adviser

Handlowiec, ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. W wolnym czasie gotuje, pływa i chodzi na saunę.

Piotr

BI Manager

Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji danych oraz oprogramowania Tableau. Absolwent ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant oraz trener Tableau.

Michał

Senior BI Consultant

Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty. Po godzinach trenuje crossfit, spełnia się również jako wokalista zespołu metalowego i improwizator kulinarny.

Łukasz

BI Consultant

Specjalista BI i entuzjasta wizualizacji danych. Wspiera klientów z różnych branż w tworzeniu kompleksowych rozwiązań raportowych i szkoląc użytkowników Tableau i Alteryx.

Piotr

BI Consultant

Absolwent PW, pasjonat sieci neuronowych. Programista, wdrożeniowiec BI. W wolnych chwilach łączy wiedze z biologii z algorytmami genetycznymi tworząc wirtualny ekosystem.

Sebastian

BI Consultant

Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.

Kamil

BI Consultant

Absolwent Politechniki Gdańskiej, z kilku letnim stażem w analizach CRM. W wolnych chwilach zwolennik aktywnego spędzania wolnego czasu, miłośnik piłki nożnej.

Justyna

Office Manager

Perfekcjonistka. Zajmuje się nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem biura. Po pracy: Kochająca Matka.

Monika

Marketing Manager

Z marketingiem w branży Business Intelligence związana od 2015 roku. W pracy najlepiej odnajduje się w digitalowym świecie, a prywatnie w górach, szalejąc na nartach lub podbijając szlaki trekingowe.

Daria

B2B Online Marketing Leader

Od kilku lat rozwija się w dziedzinie strategicznego zarządzania marketingowego oraz marketingu online produktów B2B. Definiuje strategię marketingową dla produktu AMODIT. Po godzinach – maniak serialowy.

Piotr

Consultant

Odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych. Doświadczony programista, zaangażowany w najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa.

Łukasz

Senior Service Consultant

Absolwent PW, doświadczenie w analizie, projektowaniu, wdrażaniu systemów IT. Trener i entuzjasta programowania w języku R. Hobbystycznie wspina się sportowo, biega maratony.

Damian

Service Team Director

Absolwent informatyki na PL, z zamiłowania programista. Zarządza działem wdrożeń i serwisu. W wolnych chwilach wędkuje i gra w squasha.

Artur

Service Consultant

Wdrożeniowiec odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój systemów. Absolwent SGH. Domator, majsterkowicz, miłośnik filmów i motoryzacji.

Janusz

Development Director

Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Wytycza ścieżki rozwoju Platformy AMODIT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym w zakresie optymalizacji procesów. Jego pasją jest fotografia.

Tadeusz

Service Consultant

Inżynier informatyk. Wolny czas spędza na spotkaniach piosenki żeglarskiej, a zimą szaleje na nartach.

Kamil

Service Consultant

Konsultant wdrożeniowy Amodit z zapleczem zawodowym w implementacji systemów kadrowych. Prywatnie – domator, entuzjasta dwóch kółek w stylu Café Racer.

Piotr

Service Consultant

Wdrożeniowiec systemu Amodit. Informatyk z 14-letnim doświadczeniem. Jego hobby to fotografia i turystyka.

Przemysław

Full Stack Developer

Absolwent PW, full stack developer. Odpowiedzialny za rozwój produktów. Trenuje boks w kategorii średniej.

Borys

Full Stack Developer

Absolwent Systemów Komputerowych i Sieci. Programista. Gra w szachy i ma tytuł “Candidate Master of Sports” w tym sporcie.

Marek

BI/ERP Consultant

Absolwent UW. Tłumaczy z języka księgowości na język informatyki. Zajmuje się utrzymaniem systemów ERP. Uwielbia ciepłe kraje i promocje lotnicze najlepiej zestawie.

Rafał

BI/ERP Consultant

Konsultant z 6-letnim doświadczeniem. Ekspert w obszarze logistyki, oraz zagadnień magazynowych. Po pracy zapalony kibic piłki ręcznej sympatyzujący z drużyną Wisła Płock.

Tomasz

BI Developer

Programista .Net, odpowiedzialny za wdrożenia systemów. Uwielbia fantastykę i sci-fi, maniak seriali sensacyjnych.

Share This