Ludzie


Ludzie

W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Poznaj nasz zespół.

Piotr

CEO

Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.

Przemek

COO

Doktor informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Natalia

COO

Z wykształcenia chemiczka, zawodowo ekspertka od optymalizacji i zarządzania zespołami. Kieruje się danymi, koncentruje na efektywności pracowników i doskonałości operacyjnej. Prywatnie mama bliźniaczek i była piłkarka ręczna.

Sławomir

Senior Sales Manager

Absolwent WSM i UW. Konsultant i menadżer z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży systemów informatycznych dla biznesu. Specjalista w obszarze digitalizacji procesów. Prywatnie entuzjasta gier planszowych, sportów zespołowych i muzyki.

Ewa

Business Development Manager

Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia. Na co dzień uwielbia spotkania z przyjaciółmi i gry planszowe.

Izabela

Senior Sales Manager

Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.

Monika

Customer Renewals Manager

Z doświadczeniem w branży IT od 1998 roku. Pasjonatka kuchni włoskiej, tańca i kina europejskiego. Wolny czas spędza w podróży.

Michał

Center of Excellence Director

Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty. Po godzinach trenuje crossfit, spełnia się również jako wokalista zespołu metalowego i improwizator kulinarny.

Monika

Senior Sales Manager

Absolwentka PW, SGH, doświadczenie ERP, AMODIT. Sprzedaje, negocjuje, pokazuje AMODIT. Uwielbia teatr, odpoczywa na rowerze.

Piotr

BI Service Delivery Director

Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji danych oraz oprogramowania Tableau. Absolwent ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant oraz trener Tableau.

Urszula

Customer Success Manager

W Astrafox jest Customer Success Manager, bada opinię u Klientów i wspiera ich w komunikacji z firmą. Skończyła realizację dźwięku, interesuje się antropologią kulturową, geopolityką, muzyką i behawioryzmem psów. W wolnych chwilach czyta reportaże, śpiewa i ma psa, z którym sporo czasu spędza na spacerach.

Sebastian

R&D Director

Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.

Piotr

Services Director

Wdrożeniowiec systemu Amodit. Informatyk z 14-letnim doświadczeniem. Jego hobby to fotografia i turystyka.

Marcin

Senior Sales Manager

Absolwent WAT, kinoman, podróżnik. Eksploruje świat Business Intelligence i pomaga się w nim odnaleźć tym, którzy tego potrzebują. Fan mądrze tworzonych procesów, otwartej komunikacji i dobrego jedzenia. 

Justyna

Operations Director

Perfekcjonistka. Zajmuje się nadzorem nad poprawnym funkcjonowaniem biura. Po pracy: Kochająca Matka.

Marcin

Chief Marketing Officer

Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą krajową i zagraniczną w szeregu branż na rynku B2C i B2B. Tworzył i zarządzał grupami sprzedaży; był odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowych.

Agnieszka

Project Manager/Team Leader

Absolwentka Politechniki Lubelskiej. W Astrafox zarządza projektami wdrożeniowymi Amodit. Prywatnie poświęca się głównie sportom. Jeździ na rowerze szosowym i uprawia sporty siłowe. 

Janusz

R&D Director

Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Wytycza ścieżki rozwoju Platformy AMODIT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym w zakresie optymalizacji procesów. Jego pasją jest fotografia.

Kamil

Product Development Manager

Konsultant wdrożeniowy Amodit z zapleczem zawodowym w implementacji systemów kadrowych. Prywatnie – domator, entuzjasta dwóch kółek w stylu Café Racer.

Mateusz

Sales Manager

Absolwent UAM, posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. W Astrafox zajmuję się obsługą Klientów i pomocą przy wyborze optymalnego dla nich rozwiązania. Po pracy uwielbia jazdę na rowerze, zabawy ze swoimi dziećmi oraz wspólne wycieczki. 

Krzysztof

Sales Manager

Absolwent UWr, z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży usług i rozwiązań ICT/IT. Interesuje się motoryzacją oraz sztukami walki, lubi klimaty retro (muzyka, film, gry, elektronika), a czas po pracy najchętniej spędza na rowerze.

Anna

Software Developer Team Leader

Inżynier, programistka, absolwentka Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się tworzeniem edytora diagramów dla AMODIT. Zmienia ulubioną piosenkę średnio co miesiąc. W ramach hobby rysuje komiksy.

Piotr

Software Development Director

Odpowiedzialny za tworzenie aplikacji dedykowanych. Doświadczony programista, zaangażowany w najbardziej wymagające projekty. Po pracy jest zapalonym pasjonatem pszczelarstwa.

Arkadiusz

Sales Manager

Absolwent AGH.  Od 25 zajmuję się rozwijaniem sprzedaży systemów ECM/BPM/DMS/CMS/CRM. Prywatnie zafascynowany fizyką kwantową, kosmologią i grą w amatorskim teatrze. Można mnie spotkać spacerującego po lesie z córką i trzema psami (koty zostają zwykle w domu).

Lucyna

Direct Sales Director

Podpowiadam Firmom jak wykorzystać nowe technologie ulepszając biznes i uzyskując wyższe wskaźniki sprzedażowe.

Rafał

Software Developer Team Leader

Programista systemu AMODIT. Prywatnie posiadacz zielonego pasa w Karate Kyokushi. Fan klimatów sci-fi i muzyki hardcore.

Michał

Test Manager

Inżynier, informatyk z doświadczeniem w branży IT od 2004 roku. Odpowiedzialny za zapewnienie jakości Platformy AMODIT. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, oglądać filmy i spacerować z psem.

Adrian

Software Developer Team Leader

Absolwent PW, programista systemu AMODIT z kilkuletnim doświadczeniem w integracjach z systemami zewnętrznymi. Prywatnie miłośnik historii oraz gotowania co raz to nowych potraw. W wolnych chwilach żegluje, gra na gitarze oraz w tenisa ziemnego.