Chief Operating Officer

Natalia Laskowska

Ekspertka od optymalizacji i zarządzania zespołami, doświadczona w obszarze narzędzi i praktyk HR, a w szczególności w operacyjnych aspektach prowadzenia organizacji i jej skalowania.
Kieruje się danymi, skupiając się na efektywności pracowników i doskonałości operacyjnej. Budowanie zespołu operacyjnego od podstaw (od 0 do 300 pracowników w zaledwie 4 lata) dało jej pogląd na największe wyzwania szybko rosnących organizacji oraz sposoby ich adresowania.

Swoje doświadczenie wykorzystuje, aby pomagać innym stać się inspirującymi i skutecznymi liderami. W ostatnich latach z powodzeniem wspierała utalentowanych liderów w osiąganiu pozytywnych zmian i konsekwentnego wzrostu dla siebie i swojej organizacji.
Posiada doświadczenie w budowaniu strategii i planów realizacji celów, tworzeniu kultury organizacyjnej, tworzeniu procesów obsługi klienta i jej najlepszych praktyk, a także w rekrutacji, zapewnianiu jakości, kontroli wyników oraz motywacji zespołu.

Natalia jest zwolenniczką koncepcji LEAN, skupiając uwagę na eliminowaniu marnotrawstwa. Buduje rozwiązania oparte na danych, które ewoluują produkty i doskonalą procesy. Jej największym przekonaniem jest jednak fakt, że w biznesie najważniejsi są ludzie.

Prywatnie mama bliźniaczek i była piłkarka ręczna.

Natalia Laskowska