Audyty systemów Business Intelligence


Audyt rozwiązań Business Intelligence

 

Oferujemy autyt gotowych rozwiązań Business Intelligence obejmujący:

  • prawidłowość konfiguracji
  • wydajność działania raportów, dashboardów, tworzenia ekstraktów
  • dobór wskaźników KPI
  • sposób pozyskiwania danych
  • jakość danych

Wizualizacja danych jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin, co powoduje, że coraz więcej firm chętnie inwestuje w rozwój zarówno Big Data, jak i Data Science po to, by podejmować trafne decyzje biznesowe.

Jednocześnie można zauważyć, że większość analityków nie rozumie, dlaczego powinna rezygnować z używania wykresów kołowych, prędkościomierzy czy wykresów 3D. Z sukcesem rywalizują Oni na polu coraz to bardziej zaawansowanych typów wykresów, zapominając o podstawowym celu wizualizacji danych: komunikowaniu informacji w sposób przejrzysty i efektywny.

Powoduje to, że szczególną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się audyt pod kątem prawidłowości wizualizacji i projektu raportów.

Podobnie z dostawcami rozwiązań klasy Business Intelligence – większość z nich operuje skutecznie w obszarze sprzedaży, nie oferując jednocześnie dostatecznej pomocy we wdrażaniu rozwiązań.

Brak wiedzy lub doświadczenia powodują, że informacje nie są dostępne na każdym poziomie, oraz nie są jasne. W wielu organizacjach Visual Analytics jest obszarem najbardziej niedocenianym, mimo relatywnie wysokich inwestycji w narzędzia.

By iść z duchem czasu i sprostać wyzwaniom świata opartego na wykorzystaniu danych, stworzyliśmy w Astrafox program audytowy. Dzięki niemu dowiesz się, które elementy Visual Analytics należy poprawić w Twoim przedsiębiorstwie. Niezależnie od obecnego systemu Business Intelligence w Twojej firmie, pomożemy Ci zrewidować wykorzystywane rozwiązania pod kątem najlepszych praktyk i najlepszych standardów w zakresie projektowania dashboardów oraz analizy biznesowej.

Podczas audytu dostarczymy najlepszych rozwiązań, które zaimplementujesz samodzielnie lub przy pomocy ekspertów z Astrafox. W wyniku sprawdzenia 60 różnych elementów sprawimy, że Twój produkt będzie szybszy i lepiej przygotowany do wyścigu z czasem, kiedy będziesz potrzebował dostępu do informacji naprawdę szybko.