Opieka serwisowa ERP

Czym się zajmujemy ?

Jako autoryzowany partner firmy Comarch działamy na rynku od 2007 roku. Prowadzimy wdrożenia systemu Comarch ERP XL, doradzamy, w jaki sposób zmodernizować system ERP, aby był bardziej efektywny i skuteczny, utrzymujemy stałe wsparcie serwisowe, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu bieżących problemów,  dostosowujemy ich do aktualnych zmian w przepisach podatkowych, przeprowadzamy audyty, rozszerzamy możliwości systemu zgodnie z wymaganiami Klientów.

Co oferujemy ?

W ramach wsparcia serwisowego oferujmy stałe miesięczne pakiety godzin opieki nad systemem ERP XL, jak również opiekujemy się całością infrastruktury IT w firmie (system ERP/systemy operacyjne/sprzęt serwerowy). Od 2019 roku oferujemy klientom rozwiązania chmurowe w oparciu o platformę Microsoft Azure oraz Chmurę Comarch Standard i Enterprise.

W czym się specjalizujemy?

Największe doświadczanie posiadamy w obszarach:

  • Tworzenia aplikacji rozszerzających możliwości systemu ERP XL.
  • Integracji ERP XL z innymi systemami (integracje z przewoźnikami (InPost, DPD, Hellman, CAT), integracje z systemami administracji publicznej, integracje z systemami ewidencji czasu pracy).
  • Optymizacji systemu, strojeniu wydajnościowym baz danych, wykrywaniu „wąskich gardeł” w celu poprawy wydajności ERP XL.
  • Wdrażaniu różnych produktów z dziedziny eCommerce i ich integracji z systemem ERP XL (eSklep, B2B, WooCommerce, Presta).
  • Zaawansowanym raportowaniu z systemu ERP XL.

 

Posiadamy w swojej ofercie dedykowane aplikacje np. do obsługi magazynu na kolektorach jako w pełni dostosowywalna alternatywa dla Comarch Magazynier/WMS, do składania zamówień internetowych jako alternatywa dla Comarch B2B.

 

Jeśli masz indywidualne oczekiwania względem systemu Comarch ERP XL, koniecznie skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc w każdym obszarze funkcjonowania systemu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów darmową konsultację!

Skontaktuj się