Zastanawiasz się, jak najlepiej uporządkować zgromadzone dane, a może chcesz przygotować swoją firmę na rok 2023? Mamy coś, co może Ci w tym pomóc!

Zbliża się czas podsumowań wyników i przyjętych założeń. Grudzień to również czas, w którym możesz zmaksymalizować swoje wyniki. Nie pozwól, aby obecne budżety były wykorzystane nieefektywnie. Sprawdź, jak możesz temu zapobiec! Przy użyciu naszych najnowszych technologii, eksperckiej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia pomożemy Ci zrozumieć i wykorzystać dane w codziennym funkcjonowaniu firmy. Poznaj wszystkie nasze rozwiązania, dzięki którym możesz sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych, niezależnie od technologii:

Tableau | Alteryx | Snowflake | Microsoft Power BI

Dla nowych Klientów:
N
wykorzystanie budżetu szkoleniowego

Postaw na szkolenia z analityki, narzędzi oraz procesów Business Intelligence i zachęć swoich pracowników do korzystania z rozwiązań BI na co dzień. A może chciałbyś przeprowadzić warsztat na swoich własnych danych? U nas jest taka możliwość. Oprócz pełnej oferty szkoleń znajdziesz również szyte na miarę. Możemy dostosować szkolenie oraz agendę do Twoich potrzeb biznesowych i omówić interesujące Cię tematy.

N
przygotowanie ścieżki rozwoju pracowników

Zgodnie z trendem, każdy pracownik w firmie będzie musiał posiadać umiejętności analityczne. Budowanie wewnętrznych kompetencji to świetny pomysł, ponieważ dynamiczny wewnętrzny zespół BI może obsłużyć większość wymagań analitycznych w firmie.

N
audyt procesów w celu optymalizacji kosztów

W obecnych, niepewnych czasach obniżanie kosztów jest bardzo ważne. Opracowany przez nas audyt pozwoli Ci podejmować decyzje w oparciu o dane. Wskażemy Ci obszary, w których możemy Cię wesprzeć. 

N
konsultacje w zakresie wizualizacji wyników za rok 2022

Podsumowaniee roku zbliża się wielkimi krokami. Raport roczny powinien dać właściwy obraz, a taki możesz uzyskać wyłącznie dzięki Business Intelligence. 

N
wsparcie w opracowaniu prognozy 2023

Czy można wywróżyć przyszłość? Nie, ale przewidzieć ją opierając się o dane już tak.

N
outsourcing

Wzmocnij swoją firmę. Otrzymasz wiedzę i umiejętności zespołu, który ma co najmniej dziesięciolecia zbiorowej wiedzy, certyfikatów i doświadczenia. Sprawimy, że ​​wdrażanie działań czy rozwiązywanie problemów będzie szybsze i efektywniejsze.

Dla obecnych Klientów:
N
rozbudowa modelu licencyjnego

Biznes rozwija się w szybkim tempie, a liczba osób wykorzystujących narzędzie Business Inteligence jest coraz większa. Bądź o krok przed konkurencją i zapewnij Twojej firmie dostęp do informacji dzięki rozbudowaniu liczby licencji.

N
wykorzystanie budżetu szkoleniowego

Kończy się rok, a Tobie został niewykorzystany budżet? Stań się organizacją prawdziwie napędzaną danymi. Wykorzystaj budżet na szkolenie swoich pracowników i poszerz ich dotychczasową wiedzę z analityki wizualnej. Pomożemy Ci zdefiniować Twoje potrzeby szkoleniowe i przygotujemy ścieżkę rozwoju pracowników.

N
audyt procesów w celu optymalizacji kosztów

Najlepsze decyzje biznesowe podejmowane są na podstawie danych, a nie intuicji. Podczas audytu jesteśmy w stanie zweryfikować Twoje potrzeby analityczne, a następnie wskazać obszary, gdzie możemy Cię wspomóc.

N
wizualizacja dotychczasowych wyników

Myśl o podsumowaniu roku 2022 spędza Ci sen z powiek? Całoroczny raport powinien dać Ci właściwy obraz działań Twojej firmy, a właśnie taki możesz uzyskać jedynie za pomocą narzędzi Business Intelligence. Skonsultuj się z nami w zakresie wizualizacji wyników Twojej organizacji za rok 2022.

N
opracowanie prognozy

Chcesz przewidzieć przyszłość swojej firmy za pomocą danych? Chętnie Ci w tym pomożemy. Zapewnimy Twojej organizacji wsparcie w opracowaniu prognozy na rok 2023. 

N
outsourcing

Jeśli chcesz skorzystać z zaawansowanej analityki, a nie masz do tego odpowiednich specjalistów lub kompetencji, outsourcing jest doskonałym rozwiązaniem. Otrzymasz wiedzę i umiejętnosci naszego zespołu. Postaw na szybsze i sprawniejsze wdrażanie działań. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wybierz obszar, który Cię interesuje i wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą. Pomożemy Ci obudzić potencjał ukryty w narzędziach BI!

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.