Bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja

Chcesz usprawnić procesy biznesowe, oszczędzić czas i zmaksymalizować skuteczność działu HR w swojej organizacji? Szukasz rozwiązań, które pomogą Ci lepiej zrozumieć dane i raportowanie? 

Umów się na bezpłatną konsultację, aby usprawnić pracę z danymi oraz optymalizować procesy w dziale HR Twojego przedsiębiorstwa w zakresie Business Intelligence. Jeden z naszych ekspertów przedstawi Ci kompleksowy plan, jaki możesz usprawnić oraz zoptymalizować procesy biznesowe zarówno w dziale HR, jak i w całej swojej firmie. 

N

Przeanalizujemy aktualną sytuację w dziale HR Twojej firmy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu Business Intelligence.

N

Skupimy się na Twoich potrzebach oraz procesach, które wymagają optymalizacji.

N

Zaprezentujemy rozwiązania tak, abyś w jak najlepszy sposób mógł się z nimi zapoznać.

N

Przygotujemy spersonalizowaną i dedykowaną dla Twojej organizacji road mapę działań.

N

Zapewnimy wsparcie merytoryczne i umówimy Cię na szczegółową konsultację.

Zapisz się na konsultację

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza zamówienia bezpłatnych konsultacji jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Zobacz jak usługi z zakresu Business Intelligence usprawnią procesy w dziale HR Twojej firmy. 

Jesteśmy polską firmą konsultingową, która pomaga rozwiązywać problemy biznesowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w celu budowania lepszej przyszłości. Od 1999 roku dostarczamy wiedzę i nowoczesne technologie, aby skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence tj. projektowanie struktur danych, szkolenia, warsztaty, doradztwo, zaawansowane programowanie i integracja. Nasza wiedza ma zastosowanie w branżach tj. FMCG, handel detaliczny, telekomunikacja, łańcuch dostaw i logistyka, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości, finanse i bankowość itp. Bezpłatna konsultacja usług analitycznych pomoże rozwinąć się twojej firmie w wyżej wymienionych obszarach.

Transparentność działań

Zależy nam na tym, aby wszystko to, co robimy, było przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Unikamy niedomówień. Współpraca z nami opiera się na zasadzie transparentności.

Poufność informacji

Wszelkie poufne informacje, które nam przekazujesz, są bezpieczne i objęte klauzulą poufności.

Partnerstwo i zaufanie

Wierzymy w to, że tylko silne partnerskie relacje oparte na zaufaniu mają szansę przynieść obopólną korzyść. Satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem.