Outsourcing ekspertów IT

 

 


Outsourcing Konsultantów Business Intelligence

 

Szukasz pracownika do działu? Do projektu? Skorzystaj z naszych usług. Oferujemy wynajem specjalistów zarówno krótkoterminowy do projektów jak i długoterminowy. Posiadamy metodykę sprawnego onboardingu i narzędzia rejestracji prac pozwalające na bieżące raportowanie. Mamy doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi takimi jak Cisco, JLL, Lufthansa, Roche.

Szukając odpowiedniego pracownika, wiele firm koncentruje się na personelu wykwalifikowanym w pracy z konkretnymi narzędziami, zapominając o kwestiach, które będą miały znaczenie w przyszłości.

Idealny specjalista Business Intelligence nie jest ekspertem wyłącznie od Tableau czy Alteryx. Dostarczanie istotnych informacji wymaga również szeroko rozwiniętych umiejętności miękkich. Osoba taka, poza umiejętnościami technicznymi powinna się cechować wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej oraz mieć inne cechy niezbędne do zbudowania zespołu oraz relacji biznesowych opartych na zaufaniu i zrozumieniu.

Konsultanci Astrafox są najwyższej klasy specjalistami, którzy odznaczają się czymś więcej niż tylko pasją do Business Intelligence i wizualizacji danych. Wierzymy, że jedynie prawdziwie partnerskie relacje są w stanie przełożyć się na najwyższą jakość usług świadczonych dla naszych Klientów, a możliwość pomocy sobie nawzajem oraz klientom daje nam głęboką satysfakcję.

Rozumiemy, że jedyną drogą, dzięki której możemy osiągnąć cele, jest wspólny sukces – nasz i naszych partnerów w biznesie. Chcemy rozwijać się razem z Wami oraz wyznaczać standardy w obszarze relacji biznesowych. Inwestujemy w nasz zespół i dążymy do jego rozwoju. Jesteśmy pewni, że zarówno zawodowe, jak i prywatne marzenia naszych kolegów i koleżanek się spełnią dzięki naszej determinacji, kompetencjom, oraz koncentracji na celu.

Jeśli zatem szukasz pracowników, którzy wniosą nowe pomysły i energię do Twojego zespołu, właśnie ich znalazłeś. Oto Astrafox i nasi konsultanci.

Share This