Kultura


Wizja

 

Jako firma konsultingowa wierzymy w to, że zaawansowana technologia pozwala rozwiązać większość problemów biznesowych w organizacjach. Czym jednak byłaby technologia bez ludzi? W Astrafox bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego.

Naszym Klientom służymy wiedzą i bogatym doświadczeniem. Na co dzień oferujemy wsparcie merytoryczne po to, by nasi Kontrahenci mogli w pełni wykorzystywać potencjał technologii w swoich organizacjach. Naszymi działaniami udowadniamy, że nowoczesne rozwiązania IT są kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Pomagamy we wszystkich aspektach pracy z narzędziami Business Intelligence: od projektowania struktur danych, poprzez szkolenia, warsztaty, konsultacje, aż po zaawansowane programowanie i integrację. Specjalizujemy się w Tableau, Alteryx, oraz programowaniu w R.


Misja

 

Pomoc organizacjom we wdrażaniu efektywnych rozwiązań pozwalających zaoszczędzić czas i zwiększyć zyski.

W latach 90. minionego wieku mówiono, że informacja będzie podstawą ery, w której obecnie żyjemy. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, jak bardzo zostaniemy nią wkrótce przesyceni.

Dziś wiemy, że dostęp do pożądanych, kluczowych informacji w odpowiednim momencie jest gwarancją sukcesu.

Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych.


Wartości

 

Budując firmę, stworzyliśmy katalog wartości, którymi kierujemy się na co dzień:

Transparentność działań
Zależy nam na tym, aby wszystko to, co robimy, było przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Unikamy niedomówień. Współpraca z nami opiera się na zasadzie transparentności.

Pełen dostęp do informacji
Szukasz wiedzy odnośnie do szczegółów tego, co robimy? U nas informacja jest dostępna dla każdego po to, by dać Ci pewność, że dobrze wybrałeś decydując się na współpracę z nami.

Sprawna komunikacja
Szanujemy Twój czas i z wielką starannością dbamy o efektywną i sprawną komunikację.

Dostępność i otwartość
Zespół naszych profesjonalnych pracowników jest gotowy w każdej sytuacji udzielić rzetelnych odpowiedzi na napływające zapytania.

Kreatywność i rozwój
Kreatywność i rozwój są fundamentem działalności naszej firmy. Nieustannie poszukujemy najlepszych, unikatowych rozwiązań, koncentrując się na tych, które umożliwiają osiągnięcie maksymalnych korzyści.

Partnerstwo i zaufanie
Wierzymy w to, że tylko silne partnerskie relacje oparte na zaufaniu mają szansę przynieść obopólną korzyść. Satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem.

Poufność informacji
Wszelkie poufne informacje, które nam przekazujesz, są bezpieczne i objęte klauzulą poufności.

Stałe pogłębianie wiedzy
Wierzymy, że wiedza jest podstawą sukcesu w biznesie. Nieustannie podnosimy kompetencje naszego zespołu, by oferować najlepsze na rynku rozwiązania.

Share This